Chodov – Bohemians 6:1 (kon.) | Střešovice – Pardubice 7:3 (kon.) | Ostrava – Liberec 6:5 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
7:3 (4:0, 1:1, 2:2)
Sokoli Pardubice
Neděle 04.11.2018, 18:00 • SH Třebeš Hradec Králové • Livesport Superliga • 12. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:04:48)

Sledovali jsme utkání mezi Tatranem a Pardubicemi, který končí jasnou výhrou domácích 7:3. Rozhodla především první třetina, kde Tatran vedl 4:0 a měl téměř jisté vítězství. Na konci utkání se strhla velká bitka, kde dostal Teichman s Vítovcem tresty do konce utkání. Hlavní hvězdou utkání byl Marek Beneš, který vstřelil tři branky a přidal jednu asistenci, takže forma na MS rozhodně stoupá. Tatran se zůstává šestý, Pardubice jedenácté.

59:45
    Tatran celou minutu odehrál na své polovině a tento zápas urvou 7:3.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    58:59 Martin ZOZULÁK - 7:3

58:59
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN ZOZULÁK, který využil přesilovou hru čtyři na tři. Asistence: Adam Šmíd.

57:55
    Langer dostal dvě plus dvě minuty. Vítovec s Teichmanem obdrželi trest do konce utkání.

57:54
    Pozor! Na hřišti se strhla bitka jak při hokejovém utkání. Tohle jsem ještě nezažil.
    57:16 Marek BENEŠ - 7:2

57:16
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK BENEŠ, který kompletuje hattrick a dává Střešovicím jistotu vítězství. Asistence: Tomáš Váňa.
    56:48 Martin ZOZULÁK - 6:2

56:48
    Autorem branky je MARTIN ZOZULÁK, který pohotovou střelou střílí branku naděje. Asistence: Přemek Pakosta.

55:36
    Pardubice to zkouší v šesti hráčích v poli.

55:35
    Oddechový čas pro hosty.

55:35
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Filip Langer – 2 min., Sekání).

54:29
    Hraje se sice ze strany na stranu, jenže nic zajímavého se neděje.

53:51
    Pardubice se sice snaží, jenže Tatran si hlídá svoji obrannou fázi hry.

53:46
    Dnešní utkání sleduje 375 diváků.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 3. Marek Beneš (Slavík), 15. Komárek (Meliš), 16. Sládeček (Kreysa), 19. Váňa (Marek Beneš), 35. Slavík (Kreysa), 44. Marek Beneš (Váňa), 58. Marek Beneš (Váňa) – 34. P. Pakosta (Černý), 57. Zozulák (P. Pakosta), 59. Zozulák (Šmíd)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Tlapák, Mühlfait, Sládeček, Marek Beneš, Vítovec – Kreysa, Komárek, Slavík – Jak. Kolísko, Langer, Pixa – Piták, Gašparík, Švéda – Ullmann, Váňa, Meliš.
    Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Škeřík, Slabý, Hušek, Prix, Bílý, Krigovský, Formánek – Janeček, Petr, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – P. Pakosta, Šmíd, Černý – Žáček.

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč