25 25 25
VK Benátky nad Jizerou
0
14 18 23
Čtvrtek 08.11.2018, 18:00 • Městská hala míčových sportů, Brno • Uniqa extraliga mužů • 10. kolo

0:0
    Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:38:59)

0:0
    Je dobojováno! Brno si dnešní zápas zkušeně pohlídalo a zvítězilo v něm 3:0. Jediný moment, kdy trochu zaváhalo a ztratilo jasné vedení byl konec třetího setu, kdy to vypadalo, že se půjde minimálně do další sady. Naštěstí pro moravský celek této příležitosti Benátky nevyužily, a tak bylo zhruba po hodině hry utkání ukončeno.

25:23
    Třetí set skončil.

25:23
    A Brno v obrovsky dramatické koncovce třetí sady vítězí! Je tu konec zápasu!

24:23
    Mečbol pro Brno!

23:23
    Drobné chyby se Benátky v této výměně nedopustily, a tak si na setbol budeme muset počkat až do další výměny.

23:22
    Třiadvacátý bod jde na stranu hráčů v černých dresech. Teď je přesně ten moment, kdy rozhodně o osudu utkání každá maličkost.

22:22
    A zase máme srovnáno. Poprvé v utkání musím konstatovat, že jsme svědky kvalitního volejbalu.

22:21
    Domácí celek je tři míče od výhry v utkání!

21:21
    Jenomže Benátky jsou názoru opačného, což se ukázalo i v následné výměně.

21:20
    Brno by bylo jednoznačně pro to, aby tomu tak nebylo.

20:20
    Domácím se nepodařilo odskočit. Blížíme se ke konci třetího setu a stále není rozhodnuto, zda bude zápas i po něm pokračovat.

20:19
    A tento trend se udrží i po následující výměně.

19:19
    Oba celky si podání střídají jako na běžícím páse.

19:18
    Domácí mužstvo se znovu ujímá vedení.

18:18
    Skóre ve prospěch Brna nesvítilo na světelné tabuli příliš dlouho, neboť se prosadili hráči hostujícího týmu.