Boston – Vancouver 5:8 (kon.) | Philadelphia – Arizona 5:4 (po pr.) | Florida – Edmonton 4:1 (kon.)
Montreal – Buffalo 5:6 (po pr.) | Ottawa – Vegas 3:5 (kon.) | Tampa – NY Islanders 4:2 (kon.)
Dallas – San Jose 4:3 (kon.) | Chicago – Carolina 3:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 1:3 (kon.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Po dobré práci McDonagha a Millerově přihrávce trefil opuštěnou bránu STEVEN STAMKOS. 4:2! Asistence: J. T. Miller, Ryan McDonagh.
    58:34 Tyler JOHNSON - 3:2

58:34
    1 minuta a 26 vteřin do konce třetí třetiny, Lightning vedou 3:2! Pěknou přihrávku Kučerova usměrnil přesně pod horní tyč TYLER JOHNSON. Pro rodáka ze Spokane šestý gól v této sezoně! Asistence: Nikita Kučerov, Yanni Gourde.
    48:43 Josh BAILEY - 2:2

48:43
    Islanders právě vstřelili branku!
    Je srovnáno, 2:2! Pelech přihrál zpoza brány do ohně. Svůj druhý gól v dnešním zápase následně vstřelil JOSH BAILEY. Trefil se do pravého horního růžku. Asistence: Adam Pelech, Mathew Barzal.
    31:12 J. T. MILLER - 2:1

31:12
    Lightning jdou do vedení! Velmi pěknou kombinaci zakončil po přihrávce Sergačjova z první J. T. MILLER. Pro bývalého forvarda New Yorku Rangers je to pátá trefa v sezoně 2018/2019, 2:1! Asistence: Michail Sergačjov, Steven Stamkos.
    25:58 Mathieu JOSEPH - 1:1

25:58
    Konec šestadvacáté minuty, máme srovnáno! MATHIEU JOSEPH se trefil z levého kruhu pro vhazování přesně k levé tyči. Pro mladého kanadského útočníka druhý gól v sezoně, v kariéře, 1:1! Asistence: Alex Killorn, Anton Strålman.
    03:40 Josh BAILEY - 0:1

03:40
    Čas 03:40, Ostrované otevírají skóre dnešního utkání! Prosazuje se střelou z mezikruží, z otočky, JOSH BAILEY. Jeho čtvrtý gól, šestnáctý bod v letošní sezoně, 1:0 pro Islanders! Asistence: Brock Nelson.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 26. Joseph (Killorn, Strålman), 32. J. T. Miller (Sergačjov, Stamkos), 59. T. Johnson (Kučerov, Gourde), 60. Stamkos (J. T. Miller, McDonagh) – 4. Jo. Bailey (B. Nelson), 49. Jo. Bailey (Pelech, Barzal)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – McDonagh, Strålman (A), Koekkoek, Girardi, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Paquette, Callahan (A).
    New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Pulock, Hickey, Mayfield, Pelech, Boychuk – Lee (C), B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Beauvillier, Barzal, Eberle – Ladd, Filppula, Komarov – Kühnhackl, Cizikas, Clutterbuck (A).

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Dan O'Rourke – Brandon Gawryletz, Derek Nansen

Diváci: 19 092