Cardiff – Brighton 2:1 (kon.) | Huddersfield Town – West Ham 1:1 (kon.) | Leicester – Burnley 0:0 (kon.)
Newcastle – Bournemouth 2:1 (kon.) | Southampton – Watford 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Tottenham 0:1 (kon.)
Cardiff City FC
2:1 (1:1)
Brighton & Hove Albion
Sobota 10.11.2018, 13:30 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Anglická Premier League • 12. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:38:27)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 14:4. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:21.
    Dnes to bylo podruhé, kdy tým Neila Warnocka vyhrál zápas Premier League gólem v 90. minutě. Poprvé se tak stalo v září 2006, kdy Jagielka rozhodl zápas. Sheffieldu United proti Middlesbrough

Utkání je u konce a domácí se mohou začít radovat z výhry 2:1 a důležitých tří bodů do tabulky. Druhá půle se nesla ve vytrvalém tlaku domácích a ještě vytrvalejší obraně Brightonu. Na Ryanovi si útok Cardiffu dlouho lámal zuby a maĺem dokonce udeřilo na druhé straně, když Izquierdo dělovkou protáhl brankáře Etheridge. Nakonec se ale domácí dočkali a v 90. minutě po závaru v pokutovém území a dvou tyčích napálil míč do sítě Sol Bamba a rozradostnil všechny, kdo drží palce právě Cardiffu. Konečný výsledek tak zní 2:1.

90+6

90+5
    Domácí už jen odkopávají co nejdál od vlastní branky.

90+5
    Za protesty dostal žlutou kartu hostující Yves Bissouma.

90+4
    Etheridge se chystá k odkopu, tribuny už začínají pomaličku slavit.

90+3
    Na pravé straně se uvolnil Paterson a z rohu šestnáctky vyslal štiplavou ránu, která jen těsně prosvištěla kolem Ryanovy branky.

90+2
    Domácí ale drží míč na útočné polovině a to je to, co jim vyhovuje nejvíce.

90+1
    Hosté najednou musí pospíchat a dá se čekat, že se role otočí a na obranu se soustředí Cardiff.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut.
    90. Sol BAMBA - 2:1

90
    Cardiff právě vstřelil branku!
    Tak se domácí dočkali a v závěru dávají možná vítěznou branku! Gólu předcházely dvě tyče v podání Bamby a Paterosna, míč se pak vrátil k SOLU BAMBOVI a ten jej zblízka napálil pod břevno!

89
    Ryan drží svůj tým nad vodou, nyní po rohovém kopu vyrazil pohotovou střelu na další roh.