Mor. Budějovice – Pelhřimov 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 3:6 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:6 (kon.)
Orlová – Kopřivnice 2:3 (po pr.) | Žďár n/S – David Servis 6:3 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
HC David Servis Č. Budějovice
Sobota 10.11.2018, 17:30 • Bouchalky • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 16. kolo

58:43
    Žďár právě vstřelil branku!
    Plameny chvíli před koncem třetí třetiny ještě zvyšují na – 6:3 a nejspíš tak završují dnešní vítězství. Střelou na vzdálenější tyč se trefuje z levého kruhu LUBOŠ KUNSTMÜLLER. Asistence: Jan Wasserbauer

44:57
    Plameny odskakují už o dvě branky – 5:3. Trefuje se TOMÁŠ FRANEK. Asistence: Marek Prokš, Jiří Kališ

37:26
    Plameny využívají přesilovku a ještě před koncem druhé třetiny otáčejí skóre zápasu na svojí stranu – 4:3. Z levého kruhu se pěknou střelou lehce nad ledem trefuje LUKÁŠ JÍCHA. Asistence: Lukáš Bureš

35:24
    Plameny vyrovnávají na – 3:3. Kuřítko našel na modré čáře číhajícího ONDŘEJE STEHLÍKA, který pěknou střelou na zadní tyč rozvlnil síť za Klestilovýma zádama. Asistence: Lukáš Bureš

32:01
    Plameny přece využívají přesilovku a snižují na – 2:3. Od modré se střelou k pravé Klestilově tyči trefuje VÁCLAV PŮŽA. Asistence: Tomáš Franek, Ondřej Stehlík

25:02
    David Servis právě vstřelil branku!
    Hosté během krátké chvíle odskakují už o dvě branky – 1:3. Druhou brankou v utkání se prosazuje RADEK ROLÍNEK. Asistence: Michal Michal, Jiří Bárta

24:11
    Č. Budějovice přesilovku přece jen využívají – 1:2. Po Vakově nahrávce se trefuje ŠTĚPÁN HŘEBEJK. Asistence: Petr Procházka, Lukáš Sumerauer

06:16
    Plameny využívají přesilovku a srovnávají na – 1:1. Z pravého kruhu se trefuje po Plevově nahrávce z první JOSEF KOLDA. Asistence: Martin Pleva

01:48
    Č. Budějovice jdou již ve druhé minutě do vedení – 0:1. O modré čáry se trefuje do odkryté Slámovy brány RADEK ROLÍNEK. Bez asistence.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 7. Kolda (Pleva), 33. Půža (Franek, Stehlík), 36. Stehlík (Bureš), 38. Jícha (Bureš), 45. Franek (Prokš, Kališ), 59. Kunstmüller (Wasserbauer) (TS) – 2. Rolínek, 25. Hřebejk (Procházka, Sumerauer), 26. Rolínek (Michal, Bárta)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Kolda, Půža, Koželuh, Lojek, Pleva, Peslar, Kališ – Gregar, Kovářů , Prokš, Kunstmüller, Bureš, Krupka, Jícha, Kuřítko, Hasoň, Franek, Stehlík, Wasserbauer
    HC David Servis Č. Budějovice: Klestil (Němec) – Michal, Kubeš, Procházka, Grauer, Radoš, Kříž – Rolínek, Šulčík, Hřebejk, Ferebauer, Vak, Kronus, Bárta, Sumerauer

Rozhodčí: Pokorný – Urubčík, Kleprlík