Letňany – Vrchlabí 1:7 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Trutnov 6:1 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 0:5 (kon.)
Klatovy – Mostečtí Lvi 5:4 (po pr.) | Kobra – Řisuty 4:1 (kon.) | Děčín – Bílina 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Letci Letňany
1:7 (0:3, 0:0, 1:4)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 10.11.2018, 17:00 • ICE ARENA, Praha-Letňany • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 16. kolo

57:42
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    S góly se v posledních minutách roztrhl pytel! Sedmou branku v pořadí dává PATRIK HIDVEGHY. Asistence: David Chalupa, Štěpán Matějček.

55:15
    Horní tyčka zazněla za Soukupem! Hra má teď na 2.ligu neskutečné tempo!

54:11
    Šestá branka hostů! Postaral se o ni PAVEL MRŇA. Asistence: Lukáš Kastner, Jan Bendík.

52:56
    Letňany právě vstřelily branku!
    To byla ale rychlá odpověď! DENIS HELDÁK se vůbec nerozpakoval a poslal kotouč za Soukupa. Asistence: Tomáš Schwamberger, Filip Eliáš.

52:35
    ŠTĚPÁN MATĚJČEK dává už na 5:0 pro bílomodré! Asistence: Patrik Hidveghy, David Chalupa.

48:31
    Hosté využívají bleskurychle přesilovku! Prosazuje se LUKÁŠ KASTNER. Asistence: Pavel Mrňa.

48:13
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany: Beran, 2 minuty za zdržování hry.

46:41
    Velká chyba při rozehrávce mohla stát domácí další branku! Hosté této chyby ale využít nedokázali.

42:03
    Hamalčík dvakrát musel zasahovat, první rána mu vypadla, tu druhou chytil do lapačky!

37:09
    Vyloučení na obou stranách, Vašíček (Vrchlabí) je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Uhlíř (Letci) za stejný prohřešek.

34:53
    A Soukup znovu fantasticky! Lapačkou pokryl samostatný nájezd Letců!

29:29
    Vyloučení pro Vrchlabí, Vašíček na dvě minuty za vysokou hůl.

29:22
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany: Denis Heldák na dvě minuty za sekání.

26:18
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí: Aleš Půlpán, dvě minuty za podrážení.

18:58
    3:0 pro Vrchlabí! V závaru před Hamalčíkem se nejrychleji zorientoval PAVEL CHALUPA. Asistence: Štěpán Matějček, Jiří Hozák.

16:16
    Přečíslení dva na nikoho využívají hosté, ti tak vedou již o dvě branky! Autorem gólu je ALEŠ PŮLPÁN, asistence: Patrik Urban.

13:30
    Teď měli domácí štěstí, jeden z útočníků bílých se prodral až před Hamalčíka a jen o kousek minul branku!

10:12
    Tyčka teď zazněla za Soukupem!

09:49
    A je po početní výhodě. Heldák je vyloučen na dvě minuty.

09:09
    13 vteřin přesilovky 5 na 3! Voženílek je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

07:22
    Přesilovka pro Letce. Vyloučen je Muška na dvě minuty za nedovolené bránění.

06:07
    Fantastický Hamalčík vyrazil puk z bezprostřední blízkosti do ochranné sítě!

03:06
    Jan BENDÍK posílá Vrchlabí do vedení, když se ocitl sám před Hamalčíkem. Asistence: Pavel Mrňa, Tomáš Půlpán.

Tadeáš Podolka

Branky a nahrávky: 53. Heldák (Schwamberger, Eliáš) – 4. Bendík (Mrňa, Půlpán T.), 17. Půlpán A. (Urban), 19. Chalupa (Matějček, Hozák), 49. Kastner (Mrňa), 53. Matějček (Hidveghy, Chalupa), 55. Mrňa (Kastner, Bendík), 58. Hidveghy (Chalupa, Matějček)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Špirek) – Gebell, Beran (C), Eliáš, Keller – Barbora, Fabiánek, Prchal, Nedorost, Procházka L., Šilhan, Dyrynk, Panna, Uhlíř, Vobořil, Hanuš, Steinocher, Schwamberger, Horák, Heldák
    HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Abrahám) – Muška, Vašíček (A), Bendík (A), Moník, Voženílek, Jirků (C), Kynčl, Bučko – Matějček, Půlpán T., Pšurný, Hozák, Půlpán A., Procházka M., Hidveghy, Urban, Mrňa, Kastner, Chalupa, Bláha

Rozhodčí: Jaroš – Gabriel, Zmeškal