Letňany – Vrchlabí 1:7 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Trutnov 6:1 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 0:5 (kon.)
Klatovy – Mostečtí Lvi 5:4 (po pr.) | Kobra – Řisuty 4:1 (kon.) | Děčín – Bílina 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Letci Letňany
1:7 (0:3, 0:0, 1:4)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 10.11.2018, 17:00 • ICE ARENA, Praha-Letňany • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 16. kolo

Více se dnes už nestane. Hosté z Vrchlabí potvrdili své první místo a Letňanům nadělili sedm branek, jediným světlým bodem pro domácí je jediná branka Heldáka z 53. minuty. V poslední třetině padlo pět gólů během pěti minut. Letci utrpěli 12. porážku v sezoně, a nadále zůstavájí na posledním místě 2. ligy. To je ode mě z ledové ICE ARENY již všechno. Děkuji za sledování a u hokejových přenosů na shledanou! (19:19:59)

59:56
    Ještě jedno vhazování před Hamalčíkem.

59:40
    Utkání se už pouze dohrává, vítěž je více než jasný.

59:19
    Zakázané uvolnění Vrchlabí. Hostující fanoušci už zpívají "Hoši, děkujem."

58:44
    Debakl domácích je dokonán, ti se alespoň snaží o snížení.

57:42
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    S góly se v posledních minutách roztrhl pytel! Sedmou branku v pořadí dává PATRIK HIDVEGHY. Asistence: David Chalupa, Štěpán Matějček.

57:30
    Dnešní utkání sleduje 99 diváků.

56:56
    Hamalčík vyrazil puk do ochranné sítě za brankou.

56:49
    Vrchlabský ofsajd č. 2 přesně o minutu později.

55:49
    Ofsajd zastavuje útočné snažení bílomodrých.

55:15
    Horní tyčka zazněla za Soukupem! Hra má teď na 2.ligu neskutečné tempo!

54:11
    Šestá branka hostů! Postaral se o ni PAVEL MRŇA. Asistence: Lukáš Kastner, Jan Bendík.

52:56
    Letňany právě vstřelily branku!
    To byla ale rychlá odpověď! DENIS HELDÁK se vůbec nerozpakoval a poslal kotouč za Soukupa. Asistence: Tomáš Schwamberger, Filip Eliáš.

52:35
    ŠTĚPÁN MATĚJČEK dává už na 5:0 pro bílomodré! Asistence: Patrik Hidveghy, David Chalupa.

51:25
    Ofsajd pískán domácím, jakýto obvyklý jev v tomto zápasu.

51:12
    Přerušená hra, puk se dostal na letňanskou střídáčku, vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.

50:54
    Icing hostů.

50:33
    Soukup se jako kočka vrhl po puku, a tak stále drží čisté konto.

Tadeáš Podolka

Branky a nahrávky: 53. Heldák (Schwamberger, Eliáš) – 4. Bendík (Mrňa, Půlpán T.), 17. Půlpán A. (Urban), 19. Chalupa (Matějček, Hozák), 49. Kastner (Mrňa), 53. Matějček (Hidveghy, Chalupa), 55. Mrňa (Kastner, Bendík), 58. Hidveghy (Chalupa, Matějček)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Špirek) – Gebell, Beran (C), Eliáš, Keller – Barbora, Fabiánek, Prchal, Nedorost, Procházka L., Šilhan, Dyrynk, Panna, Uhlíř, Vobořil, Hanuš, Steinocher, Schwamberger, Horák, Heldák
    HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Abrahám) – Muška, Vašíček (A), Bendík (A), Moník, Voženílek, Jirků (C), Kynčl, Bučko – Matějček, Půlpán T., Pšurný, Hozák, Půlpán A., Procházka M., Hidveghy, Urban, Mrňa, Kastner, Chalupa, Bláha

Rozhodčí: Jaroš – Gabriel, Zmeškal