Wolfsberger – Rapid 3:1 (kon.) | Mattersburg – Hartberg 1:2 (kon.) | Austria – Salzburg 0:2 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
3:1 (0:1)
SK Rapid Vídeň
Neděle 11.11.2018, 14:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 14. kolo

Přeju hezký zbytek dne a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (16:32:27)

Máme za sebou utkání mezi Wolfsbergerem a Rapidem, který po strhujícím finiši ovládli domácí fotbalisté. Jako první se ale prosadili hosté, pěknou střelou na zadní tyč se ve 37. minutě prezentoval Murg. Domácí přišli s odpovědí v úvodu druhého poločasu, kdy se prosadil Orgill. Rozhodnutí přišlo ve třetí nastavené minutě, kdy Ritzmaier fauloval ve vápně a rozhodčí nařídil penaltu. K té se postavil Liendl a s přehledem ji proměnil. Tentýž hráč skóroval o necelé dvě minuty později, čímž uzavřel konečné skóre, které zní 3:1. Wolfsberger se díky výhře posunul na třetí místo, Rapid Vídeň se o jedno místo propadl, momentálně okupuje osmou příčku.

90+5
    90+5. Michael LIENDL - 3:1

90+5
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    A ještě jeden gól v síti Rapidu! Centr Schmitze našel úplně volného MICHAELA LIENDLA, který nadvakrát dostal balón do sítě a připisuje si tak druhý gól během dvou minut!
    90+3. Michael LIENDL - 2:1

90+3
    Exploze radosti na straně domácích! K exekuci penalty se postavil MICHAEL LIENDL, jenž střelou k pravé tyči prostřeluje Strebingera a nejspíše rozhoduje o výhře domácího celku!

90+1
    Faul Ritzmaiera v pokutovém území, Wolfsberger bude kopat penaltu!

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Dever Orgill, přichází Bernd Gschweidl.

88
    Marc Andre Schmerböck střelou z velkého úhlu vyzkoušel pozornost Strebingera, ten byl pozorný a střelu vyrazil.

87
    Faul na hostujícího gólmana, čase se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci.

86
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Christopher Wernitznig, přichází Gerald Nutz.

86
    Pro centr z rohu si bez obtíží vyskočil Kofler.

85
    Pavlovičovu přihrávku pod sebe zblokoval jeden ze stoperů na rohový kop.

84
    Orgill sice přehlavičkoval Bolingoliho, střela však postrádala razanci, Strebinger ji tak v klidu ukryl do náruče.