Ufa – Spartak 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – Jenisej 3:0 (kon.) | Kazaň – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
CSKA Moskva – Zenit 2:0 (kon.)
FC Ufa
2:0 (0:0)
FK Spartak Moskva
Neděle 11.11.2018, 12:00 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 14. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:8. (13:59:42)

První půli druhého poločasu byl aktivnější Spartak, druhou část poločasu pak patřil Ufě, která po krátkodobé aktivitě vstřelila první branku. Spartak se pak marně snažil o vyrovnání a příliš šancí si k tomu nevytvářel. No a jak to tak bývá, Spartak již otevřel hru v nastavením čase a toho využili domácí pro svou druhu branku.

90+3

90+3
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Olivier Thill, přichází Veroljub Salatić.

Zákroky brankáře Alexandr Bělenov: 2.

Zákroky brankáře Arťom Rebrov: 2.
    90+2. Lovro BIZJAK - 2:0

90+2
    Ufa právě vstřelila branku!
    Spartak se nedostává do tlaku, naopak, domácí potvrzují své vítězství druhou brankou, kterou po přihrávce dává LOVRO BIZJAK. Obrana Spartaku už byla hodně otevřený a Bizjak zakončoval sám a měl dostatek času na svou střelu, kterou umístil k pravé tyči.

90
    Hosté mají k dispozici ještě tři minuty na vyrovnání, ale od inkasované branky se nedostali pořádně k brance soupeře, tudíž se nedá očekávat, že by měla Ufa tento zápas ztratit.

90
    Žlutou kartu dostává Pavel Alikin (FC Ufa).

89
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Sysujev, přichází Azer Alijev.

87
    Ze strany Spartaku zatím neevidujeme žádný zvýšený tlak, který by mohl znamenat vyrovnání zápasu.

86
    Žlutou kartu dostává Ilja Kutěpov (FK Spartak Moskva).

85
    Ten nic nepřinesl, naopak se Ufa dostala do protiútoku a zakončení z levé strany míří mimo vzdálenější pravou tyč.

84
    Fernando střílí, ale jeho pokus nakonec byl tečován a končí v zázemí. Roh pro Spartak.

83
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Georgij Džikija, přichází Salvatore Bocchetti.

82
    Hráč Ufy se rozběhl po pravé straně, ale obránce Spartaku byl dostatečně rychlý a dokázal eliminovat potenciální nebezpečí. Domácí se nakonec přece jen dostali do zakončení, ale tento střelecký pokus nebude patřit mezi ty úspěšné.

81
    A jejich další nepřesnost je připravuje o kombinaci na polovině soupeře, jakoby měli před svým soupeřem velký respekt.

79
    Hosté zatím překvapivě prohrávají, ale i částečně svou chybou si mohou za daný stav. Jejich nepřesnost se zapříčinila, že se nedostali do vedení a následně nechali více hrát svého soupeře, který toho využil.