Bordeaux – Caen 0:0 (kon.) | Marseille – Dijon 2:0 (kon.) | Rennes – Nantes 1:1 (kon.)
Monaco – PSG 0:4 (kon.)
Olympique Marseille
2:0 (1:0)
Dijon FCO
Neděle 11.11.2018, 17:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (19:00:03)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:16.

Je dobojováno! Domácí tým zvládnul toto utkání a na svém hřišti porazil Dijon 2:0. V obou brankách měl prsty Adil Rami, který dnes odehrál skvělý zápas. Nejprve prodloužil míč na zadní tyč, kde byl Lucas Ocampos , který otevřel brankový účet utkání. Vysoký stoper se nakonec také dočkal branky, ale až ve druhém poločase. Kdy prodloužil do branky nůžky svého kolegy Kevina Strootmana. Olympique tedy přerušil dvouzápasovou sérii proher v lize a konečně vyhrál. Dijon zůstane po tomto kole na 18. místě.

90+4

90+3
    Jules Keita doslova sestřelil ve vápně Luize Gustava a to zřejmě byla poslední šance hostů na kontaktní gól.

90+2
    Morgan Sanson se snažil překvapit hostujícího brankáře, ale jeho střela neměla potřebné parametry.

90+1
    Rozhodčí v tomto zápase nastavil ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Máme tady poslední minuta základní hrací doby. Rozhodčí za malý moment prozradí počet nastavených minut.

89
    Domácí obrana se ubránila a i nadále živí šance na udržení čistého konta, což by domácího trenéra určitě potěšilo.

88
    Ovšem v tuto chvíli se musí bránit, protože Dijon bude rozehrávat standardní situaci.

87
    Dijon to zkouší a už zapomíná na bránění. To může být pozvánka pro domácí útok, který by mohl přidat další gól.
    84. Adil RAMI - 2:0

84
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Je zřejmě rozhodnuto! Standardní situaci rozehrál Payet, obrana dokázala odvrátit míč pouze ke Strootmanovi, který zakončoval nužkami. Jenže do jeho pokusu se připletl ADIL RAMI, který přece jenom dnes dal gól – 2:0. Asistence: Kevin Strootman.

84
    Olympique bude rozehrávat další standardní situaci poblíž pokutového území soupeře. Domácí ale s rozehrávkou vůbec nespěchají.

83
    Valère Germain se provinil proti fotbalové etiketě, když dohrál hostujícího obránce. Akce Olympique je u konce.

82
    Olympique se drží na polovině soupeře, ale jejich akce je zatím bez střeleckého zakončení.

80
    Laurent Ciman si musí dávat pozor, protože má na svém kontě žlutou kartu. Rozhodčí mu dává poslední šanci.

79
    Utkání se nám pomalu, ale jistě blíží do svého závěru. Olympique drží od konce prvního poločase vedení. Dotáhne ho do konce?