Guimarães – Santa Clara 2:0 (kon.) | Tondela – Benfica 1:3 (kon.) | Sporting – Chaves 2:1 (kon.)
CD Tondela
1:3 (1:1)
Benfica Lisabon
Neděle 11.11.2018, 18:30 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 10. kolo

Držení míče: 28 % : 72 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:9. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:12. (20:31:34)

Benfica Lisabon díky nedisciplíně Davida Bruna jenž se nechal vyloučit za pouhé 4 minuty, v poklidu došla v druhé půli za vítězstvím po trefách Seferoviče a Rafa Silvy v poměru 3:1. Benfica tak získala očekávané 3 body, Tondela překvapila favorita rychlou brankou a aktivní hrou cca v délce trvání 60 minuta to na body nemůže stačit. Přeji, hezký večer všem.

90+3

90+2
    Joao Reis to zkusil z dálky a i když míč klouzal po mokrém trávníku brankáře Vlachodimose nepřekonal.

90+2
    Tómané sice efektně obešel dva soupeře, ale zároveň se také dostal mimo postranní čáru do autu.

90+1
    Pochvalme hráče Tondely, že i v devíti lidech za rozhodnutého stavu se snaží o ofenzivní činnost.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89
    Rúben Dias se opět dostal ke střele hlavou po rohovém kopu, ale opět byl neúspěšný, tentokráte netrefil ani prostor branky.

89
    Rohový kop pro Benficu.

88
    Centr Živkoviče z levé strany byl sražen domácím obráncem za postranní čáru.

87
    Centr Tondely z levé strany jednoduše krotí brankář Vlachodimos.

86
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází António Xavier, přichází João Reis.

85
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Ljubomir Fejsa, přichází Andreas Samaris.

85
    Rafa Silva je ošetřován na hrací ploše.

84
    Červenou kartu dostává Icaro (CD Tondela).

84
    Neskutečné sáňky předvedl domácí obránce Icaro na Rafa Silvu ihned se omlouvá, ale tuší že je zle.