Atalanta BC – Inter 4:1 (kon.) | AS Řím – Sampdoria 4:1 (kon.) | Empoli – Udinese 2:1 (kon.)
Chievo – Bologna 2:2 (kon.) | Sassuolo – Lazio 1:1 (kon.) | AC Milán – Juventus 0:2 (kon.)
AS Řím
4:1 (1:0)
UC Sampdoria
Neděle 11.11.2018, 15:00 • Stadio Olimpico (Roma). • Italská Serie A • 12. kolo

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního dne. (17:06:26)

Druhá půle už byla přeci jen o něco lepší, než ta úvodní. Domácím zařídil po patnácti minutách jejího trvání dvoubrankové vedení český hráč Patrick Schick, pro kterého to byla premiérová trefa v dresu AS Řím v této sezóně, poté už byl celek z hlavního města lepším týmem na hřišti. Ten nejprve zvýšil své vedení na 3:0, hosté v závěru sice vykřesali malou naději, ovšem poslední slovo měl opět favorit, který čtvrtou brankou dal výsledku konečnou podobu. Z výhry se raduje zcela po zásluze a ukončuje tak nepříznivou třízápasovou sérii bez výhry.

90+5

90+5
    Hosté ještě zkouší korigovat stav, ovšem balón letí daleko do zámezí. Vzápětí hlavní arbitr duel ukončuje.
    90+3. Stephan El Shaarawy - 4:1

90+3
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Zatímco první půle přinesla jediný gól, v té druhé se s nimi doslova roztrhl pytel. Džekův pas z pravé strany projel pokutovým územím, Audero na balón nedosáhl, k tomu se tak dostal STEPHAN EL SHAARAWY, udělal kličku bránícímu protihráči a poté lehce zamířil do opuštěné svatyně.

90+2
    Hostující tým zastavil hodně těsný ofsajd.

90+1
    Olsen se musel pořádně natáhnout, aby letící míč ukryl do rukavic.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Audero musel vyběhnout daleko ze své brány, aby míč odkopl do bezpečí.
    89. Grégoire DEFREL - 3:1

89
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    GRÉGOIRE DEFREL si balón v pokutovém území patičkou zpracoval, dostal se osamocen před brankáře a tvrdou ranou na pravou stranu snížil na 1:3.

87
    Colley dvakrát hlavičkoval, jeho první pokus Olsen vyrazil, druhý byl zblokován do zámezí.

86
    Defrel si nabíhal na střed pro přihrávku, té se ovšem nedočkal.

84
    Džeko střílel v pádu příliš vysoko nad soupeřovu svatyni.

81
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Justin Kluivert, přichází Cengiz Ünder.

80
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Dawid Kownacki.

78
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Nicolò Zaniolo.

Petr Frömel

Branky: 19. Juan Jesus (Cristante), 59. Schick (Kolarov), 72. El Shaarawy, 90+3. El Shaarawy – 89. Defrel (Sala)

Karty:   40. Florenzi (ASR) – 18. Linetty (SMD)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 8:10.
    AS Řím: Olsen – Florenzi, Manolas, Juan Jesus, Kolarov – N´Zonzi, Cristante – Kluivert (81. Ünder), Lorenzo Pellegrini (78. Zaniolo), El Shaarawy – Schick (68. Džeko).
    Náhradníci: Fuzato, Mirante – Marcano, Santon, Fazio, Ćorić, Zaniolo, Džeko, Ünder.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Colley, J. Andersen, Murru – Praet (46. Jankto), Vieira, Linetty (69. Sala) – G. Ramírez – Defrel, Caprari (80. Kownacki).
    Náhradníci: Rafael Cabral, Belec – Leverbe, J. Tavares, A. Ferrari, Tonelli, Saponara, Ekdal, Sala, Jankto, Quagliarella, Kownacki.

Rozhodčí: M. Irrati – L. Manganelli, G. Vuoto