USA – Finsko 3:2 (kon.) | Česko – Švédsko 4:2 (kon.)
Česko
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Švédsko
Neděle 11.11.2018, 19:00 • Buly Aréna Kravaře • Turnaj pěti (U18)

Český tým vyhrál poslední zápas turnaje, a tak končí na turnaji pěti zemí na třetí pozici.

Tři branky jsme viděli ve druhé třetině. Česko se dostalo do dvoubrankového vedení, trefili se Čížek a Čmiel. Za hosty pak korigoval Grewe. Třetí branku domácích vstřelil Jaromír Pytlík. Následně dokázalo Švédsko snížit na rozdíl jediné branky. Trefil se Andersson. V samotném závěru pak Česká republika stanovila konečný výsledek na 4:2, skóroval Rychlovský. (21:10:21)

Nejlepší hráči zápasu:
    Jakub Žůrek (Česko)
    Tobias Björfot (Švédsko)

59:54 Jakub RYCHLOVSKÝ - 4:2

59:54
    Česko právě vstřelilo branku!
    Český tým bleskově po vhazování navyšuje své vedení. K puku se dostal JAKUB RYCHLOVSKÝ, který ránou bez přípravy prostřelil Warda, který se marně natahoval po kotouči. Asistence: Radek Mužík a Ondřej Pšenička.

59:51
    Vyloučení v týmu Česko (Jaromír Pytlík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Švédsko (Noel Gunler – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Švédsko (Isac Andersson – 2 min., hrubost).

59:38
    Hra se zastavila u mantinelu v útočném pásmu. Sudí ovšem vykazují hru do středního pásma.

59:23

59:03
    Po zásahu střídačky se bude vhazovat v útočném pásmu domácích. Švédsko se zbytečným vyloučením dostalo do velkých problémů.

59:00
    Švédsko se zvládlo ubránit, nyní se hraje ve středním pásmu. Česko kontroluje hru.

57:30
    České hraje přesilovku, jsou blízko k zisku třetího místa na tomto turnaji.

57:23
    Oddechový čas pro domácí.

57:23
    Vyloučení v týmu Švédsko (Albin Grewe – 2 min., napadení).

56:46
    Pařík rozehrává od své branky, pomáhá svým spoluhráčům.

56:25
    Tureček pálil z mezikruží. Jeho rána byla zblokovaná.

55:48
    Holmstrand prokličkoval středním do útočného pásma, ke střele se nedostal. Rychlou protiakci vedl Raška. Ten proti přesile neuspěl.

55:06
    Švédsko se pokouší o vyrovnání, českou defenzivu čekají nesnadné poslední minuty třetí třetiny.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny. Albin Drewe se dostal do dobré pozice, jeho ránu kryje český brankář.

54:06

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 31. Čížek (Žůrek, Hrubec), 33. Čmiel (Pšenička), 44. Pytlík (Tureček, Mužík), 60. Rychlovský (Mužík, Pšenička) – 37. Grewe (Gunler), 46. Andersson (Henriksson)

Česko: Pařík (Škorpík) – Poizl, Kučeřík, Homola, Tureček, Suhrada, Žůrek, Klodner – Beránek, Peterek, Raška, Rychlovský, Pytlík, Mužík, Koffer, Bernovský, Pšenička, Hrubec, Čížek, Čmiel
    Švédsko: Ward (Alnefelt) – Björnfor, Holmstrand, Hedström, Popovic, Lundqvist, Johansson – Lawner, Costmar, Feuk, Wahlgren, Andersson, Henriksson, Gunler, Söderblom, Bjerselius, Grewe

Rozhodčí: Kubičík, Mrkva – Lederer, Rožánek