Motor ČB – Kadaň 5:0 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 3:4 (1:2 po s.n.)
Přerov – Kladno 3:2 (kon.) | Slavia – Havířov 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 2:3 (kon.)

Havířov právě vstřelil branku!
    Netrvalo to ani minutu a je rozhodnuto! JAKUB MATAI si najel s pukem na vrchol levého kruhu, odkud zápěstím exkluzivně vymetl šibenici Šorfovy klece a získal svému týmu bonusový bod za výhru v prodloužení. Bez asistence.

55:20
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jan Lukáš – 2 min., sekání). Trest odpyká David Zdeněk.
    52:00 Jan VESELÝ - 2:2

52:00
    Slavia právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno a Eden bouří! Vlček zavezl kotouč do útočné třetiny podél levého mantinelu a z brankové čáry nahrál před branku, kde byl připravený JAN VESELÝ. Ten nic nevymýšlel a prudkou ranou překonal Lukáše. Asistence: Filip Vlček.

50:07
    Gřeš se po několika odrazech kotouče ocitl s pukem sám před Šorfem, ale domácí brankář ho vychytal!
    46:50 Martin ŠAGÁT - 1:2

46:50
    Slavia přesilovku bleskově využívá a je opět v zápase! Ondráček posunul kotouč k MARTINU ŠAGÁTOVI, jenž si před brankou udělal prostor a dokázal poslat puk do sítě. Závěr zápasu tedy bude ještě zajímavý. Asistence: Martin Ondráček a Josef Saňa.

46:30
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (2 min. – zdržování hry / porušení postupu vhazování). Trest odpyká Marek Haas.
    41:53 Jan MARUNA - 0:2

41:53
    Havířov už vede o dvě branky. Bednář dokázal nasměrovat přihrávku přímo proti hokejce najíždějícího JANA MARUNY a hostující kapitán dokázal z první uklidit kotouč k pravé tyčce. Asistence: Lukáš Bednář a Marek Haas.

41:43
    Bednář nastřelil Šorfův beton a od něj se puk odrazil do tyčky!
    39:27 Lukáš BEDNÁŘ - 0:1

39:27
    Hosté dvojnásobnou přesilovku po chvíli využívají a otevírají skóre utkání! Kotala našel mezi kruhy úplně volného LUKÁŠE BEDNÁŘE, jenž zkušeně z první zakončil nechytatelně do levého dolního rohu Šorfovy klece. Asistence: Jakub Kotala.

38:48
    Sešívaní budou hrát ve třech! Martin Šagát (SLA) dostává dvě minuty za sekání.

38:19
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tadeáš Hejda – 2 min., vysoká hůl).

33:10
    Ondráček se opět dostal v oslabení do samostatného úniku, zkoušel bekhendový blafák, ale Lukáš ho skvěle vychytal!

31:38
    Martin Šagát (SLA) dostává dvouminutový trest za držení protihráče.

23:56
    Obrovská šance Havířova! Haasovu pumelici z pravé strany vyrazil Šorf jen před sebe, kde byl připraven kapitán Maruna. Druhý jmenovaný ihned dorážel a domácí brankář předvedl proti jeho pokusu vynikající zákrok.

15:48
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ludvík Rutar – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Dudek – 2 min., nedovolené bránění).

10:35
    Ondráček ujel v oslabení hostující obraně, jeho pokus z pravého kruhu propadl Lukášovi pod vyrážečkou, ale minul levou tyč!

09:01
    Tadeáš Hejda (SLA) půjde pykat na trestnou lavici za hákování.

Michal Toman

Branky a nahrávky: 47. Šagát (M. Ondráček, Saňa), 52. J. Veselý (Vlček) – 40. L. Bednář (Kotala), 42. Maruna (L. Bednář, Haas), 61. Matai

HC Slavia Praha: Šorf (Sochůrek) – Hrdinka, J. Novák (C), J. Drtina (A), Steinocher, Barák, Saňa, Hejda – L. Krejčík, Kubica, M. Ondráček – J. Doležal, Vlček, J. Veselý – Heldák, Šagát (A), Tejral – Matějka, Pochobradský, Furch.
    AZ Havířov: Lukáš (Bláha) – Chroboček, Matai, Bořuta, Zdeněk, Rutar, Dudek, Mrowiec – R. Veselý, F. Seman (A), Rehuš – Maruna (C), Haas (A), L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kotala – Macuh, Cihlář, O. Procházka.

Rozhodčí: Souček, Zubzanda – Tvrdík, Doležal