Novosibirsk – Chabarovsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Barys – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.) | Ufa – Vladivostok 3:1 (kon.)
Minsk – Jekatěrinburg 0:4 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 1:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 2:0 (kon.)
Spartak Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Viťaz – Magnitogorsk 1:4 (kon.)
Barys Nur-Sultan
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
Dynamo Moskva
Pátek 16.11.2018, 14:30 • Barys Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:57:09)

Bodyčeky: 19:25

Dynamo dnes zvítězilo na ledě Astany 3:2 po prodloužení.
    Už po sedmnácti vteřinách byl vyloučen hostující hráč a domácí toho využili, jelikož se v 1. minutě prosadil Nikita Michajlis. Posléze se hra srovnala a Dynamo mělo k dispozici dvě přesilovky, ovšem ani jednu nevyužilo.
    Hosté vstoupili do druhé třetiny lépe, než domácí soupeř a ve 32. minutě se dočkali branky, když se prosadil Vladimir Brjukvin ránou pod horní tyč. Posléze vstřelila Astana tyčku a následně měli domácí hned dvě přesilovky, ovšem ani jednu neproměnili a následně už to bylo pouze Dynamo, které se dostávalo do šancí a ve 39. minutě nastřelilo tyč
    Ve 45. minutě poslal hosty do vedení Vadim Šipačov, který po skvělé přihrávce zakončoval takřka do prázdné brány. Posléze se hra uklidnila, což vyhovovala hostům, ale v 55. minutě srovnal Dustin Boyd, když udělal gólman Jerjomenko hned dvě velké chyby a doslova daroval gól soupeři.
    V prodloužení se Astana dopustila chyby a Dynamo se dostalo do přečíslení 2 na 1, které využil Dmitrij Kagarlickij, když vypálil přesně do pravé šibenice.

60:51 Dmitrij KAGARLICKIJ - 2:3

60:51
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto a hosté vítězí! Astana se dostala dopředu, ovšem posléze přišla o kotouč a Dynamo šlo do přečíslení 2 na 1. DMITRIJ KAGARLICKIJ měl celou dobu kotouč u své holi a místo přihrávky nakonec zvolil ránu, která byla perfektní, jelikož šla přesně do pravé šibenice. Asistence: Juuso Hietanen.

60:45
    Nyní už je to Astana, která se prodrala dopředu po levé straně, ale posléze ztratila kotouč.

60:23
    Dynamo se dostalo ke střele z levé strany, konkrétně Vladimir Brjukvin, ale s jeho pokusem si poradil Hrachovina.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 16:49.

Základní hrací doba je u konce a jelikož se nerozhodla tak následuje prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:19
    Maxim Pestuško se dostal po pravé straně ke střele, ale Dominik Hrachovina předvedl úspěšný zákrok.

59:02
    Pomalu se blížíme do prodloužení.

58:27
    Dominik Hrachovina musí být v pozoru, jelikož následuje buly před jeho bránou.

56:32
    Střela domácího hráče z levé strany nic nepřinesla, každopádně momentálně má více ze hry Astana.

55:46
    Dynamo se nyní dostalo dopředu, ale nic velkého z toho nebylo.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 1. Michajlis (Dietz, R. Starčenko), 55. Boyd – 32. Brjukvin (Indrašis, Tarasov), 45. Šipačov (Koivisto), 61. Kagarlickij (Hietanen)

Barys Nur-Sultan: Hrachovina (H. Karlsson) – Makljukov, Dallman (C), Orechov, Dietz, Klimontov, M. Semjonov (A), Polochov, Lipin – R. Starčenko, Cormier (A), Valk – Ševčenko, Boyd, Michajlis – Akolzin, Grenc, Petuchov – Asetov, Sagadejev, Panjukov.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Mironov, I. Nikulin (C), Volkov, Menšikov, Koivisto, J. Zajcev, Pepeljajev – I. Makarov, Šipačov (A), Kagarlickij – Tarasov, Indrašis, Brjukvin – V. Kuljomin (A), Mozer, Moisejev – Alexejev, Igumnov, Pestuško.

Rozhodčí: Viktor Gashilov, Yury Oskirko – Ivan Sazonov, Alexander Sadovnikov