Poprad – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | Miskolc – Trenčín 3:2 (kon.) | Detva – MAC Budapešť 4:5 (kon.)
Zvolen – Nitra 6:4 (kon.) | Nové Zámky – Banská Bystrica 3:2 (po pr.)
HK Poprad
4:2 (0:0, 4:1, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Středa 14.11.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 21. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi tímto loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů ze slovenského hokeje, na viděnou. (19:21:31)

Závěrečná siréna dozněla a Poprad se může radovat ze tří bodů, které vybojoval především fantastickým vstupem do druhé třetiny. Liptovský Mikuláš ale ještě dokázal utkání zdramatizovat a v 56. minutě snížit na rozdíl dvou branek, když se podruhé v zápase prosadil Richard Huna, tentokrát střelou z první. V závěru ještě Hosté zkusili hru bez brankáře, která byla zesílená vyloučením Svitany, branky už se ale nedočkali.

59:59
    Čeká nás ještě poslední vhazování před Vošvrdou. Nic už ale nezmění, že Poprad si dnes odnese vítězství.

59:51
    Sukeľovi puk sjel z hole a střela se mu nepodařila.

59:36
    Domácí posílají puk do bezpečí.

59:12
    Uram nabídl puk spoluhráčům před branku, ale všem přeskákal přes hokejku.

58:35
    Paukovček vyvezl puk z obranného pásma a nabídl ho Salijovi, který se pokusil ze středu hřiště trefit prázdnou branku. To se mu nepodařilo, ale stejně by gól neplatil, Bondra najel do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

58:09
    Liptáci mají šanci vstřelit kontaktní branku! Dvě minuty za držení si musí odpykat Patrik Svitana (POP). Hosté proto odvolali brankáře a zkusí to v šesti.

57:59
    Bondra z těžkého úhlu neprostřelil Hollého.

57:43
    Zagrapan ze středního pásma jen posunul puk do útočného pásma.

56:59
    Zatím se jim to ale nedaří. Poprad Liptáky drží daleko od své branky.

56:45
    Hosté rozehrávají od své branky.

55:52
    Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku! Hosté přece jen ještě vykřesali naději na vyrovnání! Kriška si vybruslil od mantinelu a na krátkou vzdálenost nabil mezi kruhy RICHARDU HUNOVI, který střelou po ledě snížil na rozdíl dvou branek! Asistence: Martin Kriška, Radoslav Suchý.

55:31
    Irving nahodil puk do pásma. Tam budou první hosté.

55:17
    Bondra provezl puk přes celé kluziště a prověřil Hollého další střelou. Vracející se obránce ho potom srazil pod nohy svému brankáři a píská se postavení útočícího hráče v brankovišti.

54:46
    Oško si udělal prostor a poslal na Vošvrdu střelu, o kousek ale minul branku.

54:12
    Vošvrdovo prudké vyhození doletělo až k Hollému.

53:55
    Koyš jel sám na brankáře, ale jeho střela mířila jen do masky Hollého.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 21. Abdul (Salija, Mlynarovič), 22. Zagrapan, 23. Bondra (Svitana, Ťavoda), 33. Ťavoda (Bondra) – 38. Ri. Huna (Kriška), 56. Ri. Huna (Kriška, Suchý)

HK Poprad: Vošvrda (Pavličko) – Petran, Brejčák, Salija, Ťavoda, Erving, Karalahti, Fabian – Takáč, Mlynarovič, Kundrik – Abdul, Zagrapan, Koyš – Svitana, Heizer, Bondra – Belluš, Paukovček, Macík
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý (Bátory) – Bača, Nádašdi, Horváth, Nemec, Kurali, Suchý, Košecký, Mezovský – Kriška, Tamáši, Žiak – Uram, Oško, J. Sukeľ – Nechaj, Ri. Huna, Ró. Huna – Lištiak, Piatka, Uhrík

Rozhodčí: Štefik, Müllner – Stanzel, Krajčík