129:91 (33:27, 65:54, 96:71)
BK JIP Pardubice
Středa 14.11.2018, 16:00Evropský pohár FIBA • Skupina D

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:56:59)

Nejvíce času na palubovce dnes z domácího týmu dostal Perrin Buford, který zaznamenal 38 bodů a stal se tak nejlepším střelcem tohoto duelu. Donovan Jackson se se postaral o 19 bodů Pardubic.

Je dobojováno! Takové utkání se v Evropě často nevidí, za čtyřicet minut hry padlo neuvěřitelných 220 bodů, což jasně ukazuje to, že se dnes moc nebránilo. Pardubičtí v poločase prohrávali pouze o jedenáct bodů, ovšem náskok soupeře v další fázi hry narůstal, nakonec se zastavil na 38 bodech. Utkání nabídlo jednadvacet úspěšných trojek, body nakonec bere favorizovaný Saratov.

Konec zápasu. (129:91)

39:37
    Nejprve se trefil Nečas, o malou chvíli později také McGaughey, víc už se pravděpodobně nestane. (129:91)

39:12
    Dva body trefil Bernard Ireland, trojku pak zaznamenal Kraviš, rozběhla se poslední minuta tohoto utkání. (129:87)

38:31
    Potoček našel Nečase, ten po delší době zaznamenává dva body také pro pardubický tým! (124:87)

37:43
    Po smeči McLeana se náskok ruského celku blíží ke čtyřiceti bodům! (124:85)

37:29
    Domácím je i současný stav málo, o dva jejich rychlé koše se postarali Kraviš a Bernard Ireland! (122:85)

36:55
    Další trojku trefil Zabelin! Na druhé straně pak dva trestné hody pro Jacksona, ten byl stoprocentní. (118:85)

36:31
    Smečí se nyní prezentoval Evan McGaughey. To byly snadné dva body pro hostující celek. (115:83)

36:05
    Právě Buford se trefuje i o pár vteřinek později, tentokráte to bylo za dva body. (115:81)

35:18
    Saratov je opravdu k nezastavení, jejich další trojku zaznamenává Perrin Buford! (113:81)

34:25
    Dwayne Benjamin zasmečoval dva body pro pardubický celek. (110:81)

34:12
    Golden míč posunul na Zabelina, který se trefil zpoza tříbodového oblouku! Útok domácích je k nezastavení, hostující lavička si bere time-out! (110:79)

33:22
    Více než minutu jsme nezaznamenali pohyb ve skóre. O ten se nyní postaral McLean! (107:79)

32:14
    Za hosty skóroval Jackson, oba trestné hody o malou chvíli později proměnil McLean. (105:79)

31:45
    Další smeč Buforda přišla po přihrávce od Goldena, hosté rychle rozehrávají. (103:77)

31:24
    Viktor Půlpán zaznamenal dva body! Poté přišel ofenzivní faul, tím se provinil domácí hráč Zabelin. (101:77)

31:00
    Jackson snížil, faulovaný Buford poté proměnil oba trestné hody, stovka domácího týmu je na světě. (101:75)

Štěpán Slovák

Avtodor Saratov: Buford, Golden, Bernard Ireland, Kraviš, Kvitkovskikh, Makarov, Michajlovskij, McLean, Rožkov, Zabelin, Zarjažko
    BK JIP Pardubice: Benjamin, Jackson, McGaughey, Švrdlík, Williams, Kohout, Nečas, Potoček, Půlpán, Škranc, Svoboda
    Čtvrtiny: 33:27, 32:27, 31:17, 33:20