SL Benfica – Novo Vrijeme 5:0 (kon.) | Halle-Gooik – Inter FS 3:4 (kon.) | Lida – Kairat 2:7 (kon.)
Jugra Jugorsk – Rekord 4:3 (kon.) | Vytis Vilnius – Dobovec 1:2 (kon.) | Chrudim – A&S Pescara 0:3 (kon.)
Barcelona – Ekonomac Kragujevac 6:1 (kon.) | Sporting – Sibirjak 4:0 (kon.)
Gazprom-Jugra Jugorsk
4:3 (2:1)
Rekord Bielsko-Biała
Čtvrtek 15.11.2018, 18:30 • Palau Blaugrana, Barcelona • Liga mistrů • Skupina B

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:08:12)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 24:13
    Střely mimo: 16:14
    Rohy: 7:5
    Fauly: 5:7

Je konec. Gazprom-Jugra Jugorsk nakonec porazila BTS Rekord Bielsko-Biała 4:3, ale výhru si připisuje zaslouženě, jelikož byla lepším týmem od první minuty.
    Už v 5. minutě poslal domácí do vedení Lyskov, který to zopakoval také o tři minuty později a Jugra tak vedla už 2:0. V 9. minutě ale snížil Kubik. Následně už branka v první půli nepadla.
    Ve 22. minutě vrátil dvoubrankového vedení Šajachmetov a ve 34. minutě zvýšil vedení Čiskala. Ke konci zápasu to hosté zkoušeli v powerplay a ve 36. minutě se trefil Kubik a jedenáct vteřin před koncem zkompletoval právě Kubik hattrick. Ovšem na srovnání už se hosté nezmohli.

40. Michal KUBIK - 4:3

40
    Rekord právě vstřelil branku!
    Hosté dávají jedenáct vteřin před koncem gól a snižují na 3:4! MICHAL KUBIK si připisuje hattrick, když dostal přihrávku na pravou stranu, kde vypálil a míč ztečoval domácí obránce za záda Kupatadzho. Asistence: Bondar.

40
    Střela Bondara nebyla nijak nebezpečná a skončila pouze vedle pravé tyče.

40
    Nyní už je u míče polský tým hrající powerplay.

39
    Posléze se k míči ale dostal hostující hráč Budniak, který ovšem vypálil pouze vedle levé tyče.

39
    Hra se poslední minuty hodně kouskuje, ovšem tentokrát to bylo kvůli útočnému faulu hostujícího týmu.

38
    Následně už přišla rána, která byla nepřesná a Bielsko-Biała hraje opět powerplay.

38
    Jugra sice získala přímý kop, ale místo střely jej rozehrála nakrátko.

37
    Hosté už opět drží balón na polovině soupeře a hrají powerplay.
    36. Michal KUBIK - 4:2

36
    Hosté dávají gól v powerplay! Přihrávka z levé strany byla sražená domácím hráčem k MICHALU KUBIKOVI a ten ránou k pravé tyči dává branku na 2:4.

36
    Opět je ve hře Bondar, který tak je pátým hráčem v poli a hosté to opět zkoušejí bez brankáře.

35
    Bielsko-Biała si stále nedokáže vytvořit nějakou větší šanci a u míče tak už je zpátky domácí mužstvo.

34
    Bielsko-Biała to nyní zkouší bez brankáře.

34
    Jugra Jugorsk právě vstřelila branku!
    Už je to o tři branky! IVAN ČISKALA se po přihrávce Caia prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Caio.

Michal Raška

Branky: 5. Lyskov (Šajachmetov), 8. Lyskov (Caio), 22. Šajachmetov, 34. Čiskala (Caio) – 9. Kubik, 36. Kubik, 40. Kubik (Bondar)

Karty:   19. Poplawski (BIE)

Gazprom-Jugra Jugorsk: Kupatadze (Ševčenko) – Marcenio, Nando, Čiskala, Volynjuk – Šajachmetov, Lyskov, Afanasjev, Caio, Davydov (C), Signev, Pirogov, Katata
    Rekord Bielsko-Biała: Nawrat (C) (Kaluza) – Poplawski, Budniak, Marek, Bondar – Kubik, Surmiak, Dudek, Biel, Gasior, Alex Viana, Lasak

Rozhodčí: Angelo Galante (ITA) – Alessandro Malfer (ITA), Miguel Castilho (POR)