Třinec – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | K. Vary – Mountfield HK 3:2 (3:2 po s.n.) | Zlín – Vítkovice 3:0 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:3 (1:2 po s.n.)
Olomouc – Litvínov 3:1 (kon.)
HC Olomouc
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 16.11.2018, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 19. kolo

59:57
    Konrád zkusil dát branku přes celé kluziště, ale hostující hráč jeho pokus zastavil.

59:39
    Janus je na střídačce!

57:12
    Tohle zřejmě bude Litvínovské mrzet. Dvě minuty za podrážení si odpyká Viktor Hübl (LIT) a šance hostů na vyrovnání se tak v tuto chvíli dramaticky snížily.
    56:10 Lukáš VÁLEK - 3:1

56:10
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté se přece jen dočkali snížení, když se dostal ke střele z levého kruhu LUKÁŠ VÁLEK, který prostřelil Konráda. Asistence: Jakub Petružálek.

53:05
    Tomeček se prokličkoval před Januse a v pádu se pokusil zasunout puk mezi jeho betony. Janus byl ale proti.

50:22
    Litvínov jde nicméně do tří. Dvě minuty za držení protihráče si musí odpykat Marek Baránek (LIT).

50:22
    Tomeček dostal fantastickou nabídku na střelu z první, ale Janus se proti němu stihl přesunout!

48:58
    Oba týmy si teď prohodí roli. Dvě minuty si odpyká pro změnu Lukáš Válek (LIT), který se provinil vysokou holí.

48:13
    Ščotka nastřelil spojnici nad Konrádovým pravým ramenem!

47:22
    Burian ujížděl sám na branku hostů, ale Janus jeho kličku přečetl a zastavil betonem.

46:34
    Petr Kolouch (OLO) se při snaze o napadání provinil podrážením a odpyká si proto dvě minuty.

45:58
    Mikúš se dostal ke střele z hranice brankoviště a někteří litvínovští hráči už se radovali, ale zdá se, že Konrád puk udržel před čárou! Rozhodčí si je tedy dost jistý a ani nehodlá kontrolovat video.

37:54
    Litvínov si zahraje přesilovku. Dvě minuty za sekání si odpyká David Škůrek (OLO).
    30:00 Jan KNOTEK - 3:0

30:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Vzápětí už se JAN KNOTEK dočkal, když k němu Janus vyrazil ránu Škůrka. Olomoucký útočník puk pouze pohotově doklepl do nehlídané sítě. Asistence: David Škůrek, David Ostřížek.

28:51
    O chvíli dříve fauloval Ladislav Romančík (LIT), který si, až se zase začne hrát, odpyká dvě minuty za podrážení.
    25:23 Tomáš DUJSÍK - 2:0

25:23
    Po střele Knotka z předbrankového prostoru Janus nevěděl, kde je puk, který nakonec našel TOMÁŠ DUJSÍK a poslal ho do odkryté sítě. Asistence: Jan Knotek, Vojtěch Tomeček.

18:34
    Burian dostal nabídku mezi kruhy, ale těsně minul levou tyč!

17:56
    Přesilovku si vyzkouší také domácí. Dvě minuty za držení protihráče si odpyká Viktor Hübl (LIT).

16:47
    Povedenou akci teď předvedli Tomeček s Knotkem, kteří si několikrát vyměnili kotouč, než druhý jmenovaný zamířil mezi betony brankáře Litvínova. Janus je ale včas sklapl k sobě.

16:11
    Tomečkovu střelu Janus vůbec neviděl! Puk ale proskákal kolem jeho levé tyče.

14:28
    Kohouti se dostali dokonce do přečíslení dvou proti jednomu. Irgl nabil Kolouchovi, který ale těsně minul branku.

13:45
    Je tady první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty si odpyká Jan Knotek (OLO), který sekl bývalého spoluhráče, Juraje Mikúše, přes prsty.

11:07
    Ostřížek mohl jet sám na brankáře, ale rozhodl se ještě vyšperkovat situaci pro Tomečka, kterému předložil puk před prázdnou branku. Janus se ale fantasticky přesunul!

06:00
    Strapáč zachytil rozehrávku hostů a jeho střela minula branku jen díky včasnému zásahu Januse!

05:19
    Nahodil jel sám na brankáře, ale Janus si s jeho kličkou a následnou střelou mezi betony poradil.

03:14
    Litvínov vystihl rozehrávku Olomouce a Hübl se dostal ke střele z pravého kruhu! Těsně však minul Konrádovu branku.
    01:12 David OSTŘÍŽEK - 1:0

01:12
    Litvínov se hned po Tomečkově akci zmocnil puku, ale přihrál pouze na rozjetého DAVIDA OSTŘÍŽKA, jenž zamířil do pravého horního rohu a otevřel tak skóre dnešního zápasu! Bez asistence.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 2. Ostřížek, 26. Dujsík (J. Knotek, V. Tomeček), 30. J. Knotek (Škůrek, Ostřížek) – 57. Válek (Petružálek)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Ondrušek, J. Galvas, Švrček, Škůrek, Jaroměřský, Dujsík, Staněk – Strapáč, Kolouch, Irgl – Ostřížek, J. Knotek, V. Tomeček – Burian, Nahodil, Jergl – Laš, Skladaný, Holec.
    HC VERVA Litvínov: Janus (Hanuljak) – Ščotka, Porseland, Baránek, Hunkes, Suchánek, Romančík, L. Doudera – Válek, J. Mikúš, Petružálek – F. Lukeš, V. Hübl, Myšák – Trávníček, M. Hanzl, D. Tůma – Matoušek, Řehoř, Jurčík.

Rozhodčí: Pešina, Úlehla – Tošenovjan, Hlavatý