Znojmo – Střešovice 6:9 (kon.) | Vítkovice – Chodov 4:3 (kon.) | Bohemians – Česká Lípa 12:5 (kon.)
Bulldogs – Ostrava 5:3 (kon.) | Liberec – Otrokovice 4:6 (kon.)

29 – 25 (20:48:39)

Vítkovice si již závěr utkání pohlídaly. Po vyrovnaném stavu po druhé třetině byly Vítkovice aktivnější a dostaly se do vedení až 4:2. Odpověď našel Martin Pražan, který z přesilové hry snížil na 3:4, ale to bylo z pohledu Chodova vše. Utkání nám příliš florbalové krásy nenabídlo, ale rozhodují branky a na ty byli dnes šťastnější domácí Vítkovice, které poráží Chodov 4:3!

59:31
    Chodov to zkouší v pěti bez brankáře!

58:43
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Marek Vávra – 2 min., nadzvedání hokejky).

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Míček je za domácí brankou. Vítkovice se snaží šetřit čas a nikam nespěchají.

56:16
    Tvrdou ránu Delonga z dálky si Barák pohlídal. Pokus domácího hráče vyrazil do rohu. U míče jsou hosté.

55:07
    Barák se roztáhl na brankové čáře, ale míček na branku nakonec vůbec neletěl. Namířil si to do rohu.

54:23
    Šebesta čeká na u své branky, až mu jeho spoluhráči dostřídají.

53:52
    Míček je na polovině hostů, kteří ho mají na svých čepelích, ale nikam s ním nespěchají.

52:40
    Chodov je při chuti a snaží se vyrovnat.
    51:27 Martin PRAŽAN - 4:3

51:27
    Chodov právě vstřelil branku!
    Je sníženo. Přesilovou hru využil přesnou střelou z levé strany MARTIN PRAŽAN. Vítkovice tak vedou již jen o jednu branku. Asistence: Michal Podhráský.

51:10
    Chodov se natlačil opět před branku Vítkovic, kde kombinuje.

50:52
    Chodov kombinuje před brankou Vítkovic. Souček musel jednou zasahovat.

50:20
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Josef Rýpar – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

50:01
    Je před námi posledních deset minut, dočkáme se ze strany Chodova ke zdramatizování utkání?

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 6. Delong (Bräuer), 32. Rýpar, 45. Hájek (Řezanina), 47. Jastřembský (Delong) – 21. M. Vávra (Doubek), 36. M. Vávra (Pražan), 52. Pražan (Podhráský)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jan Šebesta, Nehera, Rýpar, Děček, Hubálek, Malina – Firda, Oborák, Sladký – Gattnar, Řezanina, Herblich – Bräuer, Hájek, Jastřembský – Delong, Besta.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Podhráský, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Řezáč, Krbec – Matejčík, Plíhal.

Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček