Třinec – Kometa Brno | 4:3 (po pr.) | | | K. Vary – Mountfield HK | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Zlín – Vítkovice | 3:0 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 5:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Plzeň | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – Litvínov | 3:1 (kon.) |
NY Islanders – NY Rangers | 7:5 (kon.) | | | Philadelphia – New Jersey | 0:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Tampa | 3:4 (kon.) |
Columbus – Florida | 7:3 (kon.) | | | Ottawa – Detroit | 2:1 (kon.) | | | Minnesota – Vancouver | 6:2 (kon.) |
Calgary – Montreal | 2:3 (kon.) | | | Arizona – Nashville | 2:1 (kon.) | | | San Jose – Toronto | 3:5 (kon.) |
Novosibirsk – Chabarovsk | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Barys – Dynamo Moskva | 2:3 (po pr.) | | | Ufa – Vladivostok | 3:1 (kon.) |
Minsk – Jekatěrinburg | 0:4 (kon.) | | | Petrohrad – Čeljabinsk | 1:0 (kon.) | | | Soči – Čerepovec | 2:0 (kon.) |
Spartak Moskva – Jaroslavl | 1:3 (kon.) | | | Viťaz – Magnitogorsk | 1:4 (kon.) |
Zlín – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 1:4 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 5:3 (kon.) |
Salzburg – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 5:6 (0:2 po s.n.) |
Poprad – Banská Bystrica | 2:1 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Košice | 1:7 (kon.) | | | Žilina – Zvolen | 1:5 (kon.) |
MAC Budapešť – Miskolc | 4:2 (kon.) | | | Trenčín – Nové Zámky | 0:4 (kon.) | | | Nitra – Detva | 3:2 (po pr.) |
Trnava – Skalica | 0:1 (kon.) | | | Michalovce – Spišská N. Ves | 5:2 (kon.) | | | Humenné – Osmos Bratislava | 6:3 (kon.) |
Pov. Bystrica – Prešov | 3:0 (kon.) | | | Topoľčany – Dubnica | 4:3 (kon.) | | | Nové Zámky B – Martin | 0:19 (kon.) |
Rosice – Kroměříž | 1:6 (kon.) | | | Březina – Vel. Meziříčí | 5:2 (kon.) | | | Uničov – Boskovice | 3:6 (kon.) |
Blansko – Uh. Hradiště | 4:2 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh.Brod | 6:5 (po pr.) | | | Břeclav – Uh.Ostroh | 3:8 (kon.) |
Brumov – SHKM Hodonín | 2:3 (kon.) | | | Hlinsko – Lanškroun | 8:3 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – HC Turnov | 8:3 (kon.) |
po s.n. (3:2)
HC Sibir Novosibirsk
2:1
(1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Amur Chabarovsk
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
15. Šarov, rozh. náj. Romancev – 60. Vl. Ušenin
Rozhodčí: Kulakov, Romaško – Antonov, Nikolajev
Diváci: 4 900
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Alexander Šarov (SIB)
0:0 Alexandr Gorškov (CHA)
2. série:
0:0 Dmitrij Sajustov (SIB)
0:0 Anton Lazarev (CHA)
3. série:
0:0 Gilbert Brulé (SIB)
0:0 Kirill Rasskazov (CHA)
4. série:
1:0 Danil Romancev (SIB)
1:1 Igor Ruděnkov (CHA)
5. série:
2:1 Jukka Peltola (SIB)
2:2 Vladislav Ušenin (CHA)
6. série:
2:2 Vladislav Ušenin (CHA)
3:2 Danil Romancev (SIB)
HC Sibir Novosibirsk:
Krasikov (D. Taylor) – Loginov, K. Alexejev (A), Ignatovič, Morozov, Piganovič (C), Demidov, D. Lukin – Caron, Brulé, J. Peltola (A) – Kazakov, Sajustov, Michajlov – Bertrand, Pešechonov, Šarov – Pervušin, Romancev, Zyrjanov – Tkačenko.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Murygin (Alikin) – Kondratěv, J. Kolář (A), Turbin, Korjagin, Jordán, Aťušov (C) – A. Lazarev, Pjanov, Fajzullin – T. Zohorna, Rasskazov, Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Dědunov, Železkov, Veličkin – Popugajev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Murygin (Alikin) – Kondratěv, J. Kolář (A), Turbin, Korjagin, Jordán, Aťušov (C) – A. Lazarev, Pjanov, Fajzullin – T. Zohorna, Rasskazov, Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Dědunov, Železkov, Veličkin – Popugajev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kulakov, Romaško – Antonov, Nikolajev
Diváci: 4 900
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:46
Jan Kolář (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:39
Michal Jordán (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:35
Autorem vítězné branky je DANIL ROMANCEV.