Japonsko – Venezuela 1:1 (kon.) | Brazílie – Uruguay 1:0 (kon.)
Japonsko
1:1 (1:0)
Venezuela
Pátek 16.11.2018, 11:30 • Ōita Bank Dome, Japonsko • Mezinárodní přípravné zápasy

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (13:28:43)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 17:12.

Je konec tohoto přátelského klání, které skončilo remízou 1:1. V 11. minutě zachránil domácí Tomijasa své mužstvo od pohromy, když těsně před brankovou čárou odkopl míč. Hra byla dost vyrovnaná, ale nakonec se ve 40. minutě dočkal domácí favorit, když se po volném kopu opřel do míče Hiroki Sakai a poslal Japonsko do vedení. Ve druhé půli byl Venezuela dravá a nakonec získala pokutový kop, který si vzal na starost v 80. minutě Rincon a zakončil bezpečně k pravé tyči. V 90+2. minutě mohl rozhodnout o výhře domácího celku Jošida, který vstřelil gól, ale přitom se nacházel pouze v ofsajdu.

90+4

90+4
    Nyní je hra pozastavena, jelikož hostující hráč potřebuje ošetření.

90+3
    Opět jsou u míče domácí hráči, kteří se snaží něco vymyslet v nastaveném čase.
    90+2. Jošida se nacházel v ofsajdovém postavení a gól není uznán.

90+2
    Jošida sice vstřelil gól, ale ten nakonec neplatí, protože hlavičkoval v ofsajdovém postavení po centru z pravé strany!

90+1
    Opět se dostal do zakončení domácí hráč, ale jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Romo si poradil s pokusem domácího hráče.

88
    Domácí drží balón na své polovině hrací plochy a snaží se něco vymyslet.

87
    Po velkém boji u postranní čáry nakonec získalo míč Japonsko.

86
    Nyní získala Venezuela volný kop z pravé strany a může otočit výsledek na svou stranu.

85
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Machis, přichází Cordova.

83
    Japonsko zvýšilo obrátky, ovšem i tentokrát byla přihrávka z pravé strany zblokována.

81
    Ito se snažil něco vymyslet na pravé straně, ale neprošel přes obranu soupeře.
    80. Tomas RINCON - 1:1

80
    Venezuela právě vstřelila branku!
    Je srovnáno! K exekuci pokutového kopu se postavil TOMAS RINCON, který pohodlně zakončil k pravé tyči, zatímco brankář Schmidt šel na druhou stranu.