Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
New Jersey – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 5:6 (po pr.)
po s.n. (2:3)
Winnipeg Jets
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Buffalo Sabres
Sobota 17.11.2018, 02:10 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Přeji příjemnou sváteční sobotu a příště na počtenou! (04:55:14)

TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Carter Hutton (BUF): 25 zák., 1 gól, úsp. 96,2%
    2. Laurent Brossoit (WPG): 31 zák., 1 gól, úsp. 96,9%
    3. Kyle Connor (WPG): 1+0

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Vladimír Sobotka (BUF): 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:55

Dramatická bitva mezi Winnipegem a Buffalem dospěla až do sedmé série samostatných nájezdů, ve kterých přiřkl Sabres bonusový bod Conor Sheary. Svěřenci Phila Housleyho tak berou čtvrté vítězství v řadě, zatímco třízápasová vítězná šňůra Jets je u konce. Domácí přitom začali lépe a po druhé třetině vedli 1:0 zásluhou Kylea Connora, na začátku třetí třetiny ale vyrovnal Skinner a ve zmiňovaných nájezdech byli úspěšnější hosté.

Conor SHEARY - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Buffalo Sabres.
    Autorem vítězné branky je CONOR SHEARY.

7. série
    2:3
    Conor Sheary přesnou střelou nad lapačku proměňuje svůj nájezd, Sabres vítězí!

7. série
    2:2
    Mathieu Perreault nedal, co předvede Sheary?

6. série
    2:2
    Okposo to zkoušel bekhendem, svou kličku ale nedotáhl.

6. série
    2:2
    Jack Roslovic neproměňuje.

5. série
    2:2
    Jason Pominville přesnou střelou zápěstím překonal Brossoita, drama pokračuje.

5. série
    2:1
    Kyle Connor dává gól, Pominville musí dát!

4. série
    1:1
    Tage Thompson svou dělovku poslal vedle levé tyče.

4. série
    1:1
    Bryan Little nedal.

3. série
    1:1
    Nájezd Caseyho Mittelstadta zastavila tyč!

3. série
    1:1
    Blake Wheeler svůj bekhedový blafák nedotáhl do úspěšného konce.

2. série
    1:1
    Sam Reinhart neuspěl.

2. série
    1:1
    Patrik Laine svůj nájezd provedl navlas stejně jako Eichel – a rovněž uspěl!

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 28. Connor (Laine, Little) – 41. Skinner (Eichel, Dahlin), rozh. náj. Sheary