Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
New Jersey – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 5:6 (po pr.)
Anaheim Ducks
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
Sobota 17.11.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:54:09)

Dnešní utkání sledovalo ďábelských 16 666 diváků.

1. Morgan RIELLY (TOR) 1 + 0
    2. Ryan GETZLAF (ANA) 0 + 0
    3. Rickard RAKELL (ANA) 0 + 0

Československá stopa v utkání:

Ondřej KAŠE (ANA) 0+0 4 střely, čas na ledě 14:00.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Anaheim: 39

Toronto: 35.

Pro Anaheim je prohra krutá, domácí se proti favorizovanému Torontu vzepjali k velkému výkonu, zejména ve třetí třetině, ale i v prodloužení, kdy nebyli daleko od rozhodujícího druhého gólu. Nicméně prodloužení je velmi ošidné a stačila malá chybička a soupeře trestal. V sestavě Ducks odvedl skvělou práci Ondřej Kaše, který nebodoval, ale společně s Getzlafem byl postrachem defenziva Maple Leafs.

63:17 Morgan RIELLY - 1:2

63:17
    Toronto právě vstřelilo branku!
    John Tavares (Toronto) ztratil puk v útočném pásmu, pak se ale fantasticky vrátil a svou chybu napravil, když obral o puk protihráče. Tím vzniklo přečíslení Toronta, kdy unikl dopředu Marner a MORGAN RIELLY. Mitchell Marner zavezl puk po pravé straně do útočného pásma, našel volného Riellyho, který vypálil z voleje a prostřelil Gibsona. Asistence: Mitchell Marner.

62:50
    Toronto s pukem na holi, hosté se dostávají do třetiny Anaheimu.

62:38
    Garret Sparks (Toronto) opět výtečný, tentokrát po parádním průniku Pontuse Åberga.

62:20
    Slabou střelu Silfverberga, z levé strany, Sparks v pohodě vyráží.

61:45
    John Gibson (Anaheim) pod tlakem po střele Tavarese, ale domácí tlak přečkali, oba týmy střídají.

60:55
    Ondřej Kaše (Anaheim) dostal puk od Lindholma, vyčkával se střelou, nakonec vypálil z mezikruží, ale pouze do Sparkse.

60:35
    Na druhé straně zkouší vystřelit Ryan Getzlaf, který ale byl nakonec zablokován.

60:15
    V první šanci hosté, Gibson ale nyní svůj tým podržel.

60:01

Co bylo patrné po druhé třetině se naplnilo, utkání dospělo do prodloužení. Třetí třetina patřila domácím, kteří byli mnohem nebezpečnější a nebyli daleko od vedoucího gólu. V brance Maple Leafs ale čaruje Garret Sparks, bude tomu tak i v prodloužení?

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 39. Åberg (N. Ritchie, Henrique) – 6. Marleau (Gardiner, Kadri), 64. Rielly (Marner)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Montour, H. Lindholm, Manson, Ja. Larsson, Welinski, M. Pettersson – Åberg, Getzlaf, Rakell – Silfverberg, Kesler, Cogliano – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Sherwood, Kossila, Gibbons.
    Toronto Maple Leafs: Sparks (Andersen) – Hainsey, Rielly, N. Zajcev, Gardiner, Dermott, Ožiganov – Marner, Tavares, Hyman – Kapanen, Kadri, Marleau – Co. Brown, P. Lindholm, A. Johnsson – Leivo, F. Gauthier, Ennis.

Rozhodčí: Sutherland, Anderson – Galloway, Kovachik

Diváci: 16 666