Srbsko – Černá Hora 2:1 (kon.) | Albánie – Skotsko 0:4 (kon.) | Rumunsko – Litva 3:0 (kon.)
Srbsko
2:1 (2:0)
Černá Hora
Sobota 17.11.2018, 15:00 • Stadion Rajko Mitiće, Bělehrad • Liga národů UEFA - Liga C • Skupina 4

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:01:33)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:14.

Utkání je u konce a Srbové se opět přiblížili postupu do Ligy B. Dnes uhájili náskok nad Černou Horou a i když po přestávce nepředvedli kdovíjaký fotbal, vyhráli 2:1. Černohorci ve druhé půli zlepšili výkon, dostávali se do šancí a v 59. minutě dostali míč do branky. Gól však nebyl pro údajný ofsajd uznán. V 70. minutě to už však bylo 2:1, po rychlé akci se do protipohybu gólmana trefil Stefan Mugoša a začala stíhací jízda za srovnáním. V brance Srbska ovšem stál vynikající Rajković, který předvedl několik opravdu těžkých zákroků a velkou měrou se tak přičinil, že jeho tým si připsal tři body do tabulky.

90+3

90+3
    Hosté dostali ještě jednu příležitost k centru z přímého kopu, táhlý pas ale obrana domácích odvrátila.

90+2
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Ljajić, přichází Radonjić.

90+1
    Mugoša pálil mimo. Srbové nyní nebudou pospíchat, navíc nachystali ještě jedno střídání.

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    Kolarov odvrátil akci soupeře na aut, hosté finišují.

88
    Ten byl bleskově zastaven nedovoleným zákrokem a Nemanja Matić dostal za faul žlutou kartu.

87
    Zleva zaútočil domácí Kolarov, jeho centr po zemi byl zablokován a Černá Hora jde zase do protiútoku.

86
    Černá Hora tlačí a snaží se o srovnání, zatím naráží na červenou zeď a vlastní nepřesnosti.

85
    I po této standardce si musel dávat brankář Srbska velký pozor, nakonec ale ke střele na jeho bránu nedošlo.
    84. Jovovićova opravdu povedená střela

84
    Z dálky napřáhl hostující Jovović a Rajković měl plné ruce práce, aby tuto době umístěnou střelu vytlačil nad břevno!

83
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Mitrović, přichází Jović.

82
    Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Janković, přichází Djordjević.

81
    Hosté chystají střídáním do hry se dostane Djordjević.

80
    Další dva rohové kopy domácího týmu, Petković však v těchto okamžicích zasahovat nemusel. Sám se nyní chystá k dlouhému odkopu.