Ázerbájdžán – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Malta – Kosovo 0:5 (kon.)
Ázerbájdžán
2:0 (2:0)
Faerské ostrovy
Sobota 17.11.2018, 18:00 • Baku Olympic Stadium (Baku) • Liga národů UEFA - Liga D • Skupina 3

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. (20:00:31)

Je konec! Ázerbájdžán ani v pátém zápase v Lize národů UEFA neprohrál a dokonce zvítězil nad Faerskými ostrovy 2:0. Obě branky padly v prvním poločase. V 18. minutě se trefil do vlastní sítě stoper Sonni Nattestad a druhou branku přidal o deset minut později záložník Mahir Madatov. Domácí tak slaví zaslouženou výhru a v posledním utkání v úterý si to přímo rozdají s Kosovem o postup do vyšší ligy. Kosovo dneska vyhrálo na Maltě vysoko 5:0.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 3:0. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:13.

90+4

90+3
    Ještě jedna velká šance domácích se zrodila. Khalilzade pálil z voleje z poměrně velké vzdálenosti a jen díky skvělému postřehu Nielsena hosté neinkasovali.

90+3
    Nazarov ještě vypálil z velké dálky, ale horní tyč Nielsenovy svatyně přestřelil asi o dva metry.

90+2
    Ázerbájdžán má závěr zápasu naprosto pod kontrolou a už zřejmě nehodlá půjčit Faerským ostrovům balón.

90+1
    Stejně jako v poločase prvním, tak i v tom druhém se budou nastavovat 3 minuty.

90
    Nazarov chtěl se spoluhráčem rozehrát na krátko, ale vůbec se jim to nepovedlo. Hosté mířili vpřed, ale stejně nakonec o balón přišli.

89
    Ázerbájdžánu naprosto vyhovuje fakt, že drží teď míč na půli soupeře. Zdá se, že o majiteli tří bodů je rozhodnuto.

87
    Faerské ostrovy se už často tlačí dopředu a nechávají vzadu okénka. Nyní mohl trestat Nazarov, který si dával se zakončením načas. Těsně před Nielsenem přihrával před prázdnou bránu, ale skvěle se tam zorientoval jeden z obránců a odkopl míč pryč.

85
    Nazarov chtěl podobně jako v prvním poločase načechrat míč na hlavu spoluhráče. Příliš se mu to nepovedlo, ale přesto se pak dostal k zakončení z velké dálky. Trefil to dobře, ale Nielsen byl u tyče včas a ránu chytil.

84
    Žlutou kartu dostává Nattestad (Faerské ostrovy).

83
    Abdullajev pálil z otočky, ale jeho rána byla sražena na roh. Obránce Baldvinsson byl ve skluzu včas a pohotově zasáhl.