Kobra – Sparta 2:5 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 2:0 (kon.) | PZ Kladno – Třemošná 3:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 10:0 (kon.) | Olomouc – Havířov 1:7 (kon.)
Vsetín – Warriors Brno 6:3 (kon.) | Tábor – Č. Budějovice 2:3 (1:2 po s.n.) | Mountfield HK – Jihlava 8:0 (kon.)
Vítkovice – Technika Brno 7:0 (kon.) | Chomutov – Kladno 3:4 (po pr.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
HC Olomouc
1:7 (0:3, 1:2, 0:2 - N 0:1)
AZ Havířov
Sobota 17.11.2018, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

53:35
    Před střídačkou Olomouce se strhla menší potyčka, kterou museli krotit až rozhodčí. Ti pak také rozdali tresty. Jakub Urbančík (HAV) si odsedí dvě minuty za krosček, Michal Kusak (HAV) dvě minuty za hrubost a olomoucký Stanislav Ruda dvě minuty za hrubost.

51:27
    Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Patryk Kusák (OLO).

50:34
    Zdeněk Dobeš (HAV) sekl unikajícího Přecechtěla hokejkou přes ruku, a tak putuje na dvě minuty za katr.

49:14
    A právě David Stratil (OLO) nakonec putuje na dvě minuty na trestnou lavici,a to za faul kolenem.

41:56
    Kohouti se budou muset znovu bránit. Šimon Nesvadba (OLO) míří na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost.

37:35
    Olomoučtí znovu míří na trestnou lavici. Dvě minuty za napadení si odpyká Adam Havel (OLO).

36:17
    Olomouc špatně střídala a hrála v pěti, dvě minuty pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě tak odpyká Matyáš Fasner (OLO).

35:31
    Tentokrát se bude hrát ve čtyřech. Dvě minuty za napadení si odpyká Jakub Urbančík (HAV) a dvě minuty za krosček Josef Holcman (OLO).

33:36
    Havířov má k dispozici další početní výhodu. Adam Havel (OLO) si odsedí menší trest za hákování.

24:47
    Tentokrát si přesilovku zahrají hosté. Adam Spurný (OLO) si odsedí dvě minuty za podrážení.

16:09
    Kohouti si zahrají první přesilovku utkání. Marek Vojkůvka (HAV) si odsedí dvě minuty za podrážení.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 31. Masare (Ševčík, Spurný) – 4. Becher (Pavlačka), 8. Szturc (Bárta), 8. Pavlačka (Becher, Moškoř), 23. Moškoř (Urbančík), 25. Bárta (Szturc, Horváth), 54. Pavlačka (Moškoř), 56. Horváth (Pavlačka), 61. Zmarzlák (Pavlačka)

HC Olomouc: Hořejší (Běhal) – Nesvadba, Drábek, Spurný, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Holcman, Sedláček – Havel, Kusák, Martinec, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
    AZ Havířov: Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula, Pavlačka,Moškoř, Kolat Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusák, Szturc, Bárta (C), Horváth.

Rozhodčí: Holibka – Bubela, Zedník