Ž. Vlci Brno – FERRAM Opava 5:3 (kon.) | Baník Ostrava – Třinec 4:3 (kon.)
Žabinští Vlci Brno
5:3 (1:2)
FERRAM Opava
Sobota 17.11.2018, 19:15 • Sportovní hala Brno-Bohunice • 2. Futsal liga východ • 8. kolo

Ode mne to již z haly v brněnských Buhunicích bude vše. Přeji pěkný zbytek večera a u dalšího sportovního přenosu opět na počtenou. (21:03:58)

Napínavé utkání končí. Domácí celek přeci jen potvrdil roli favorita, když ve druhé půli předvedl skvělý obrat. Velký podíl na tom má Dominik Havlín, který si v poslední dvacetiminutovce připsal dvě vstřelené branky a asistenci na rozhodující gól.

39:38
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Dnes skvěle hrající DOMINIK HAVLÍN usměrnil pobídku Michala Mezníka pod horní tyč.

39:00
    Domácí si už minutu a půl přihrávají, evidentně nikam nespěchájí a tlačí časomíru do času 40:00.

38:00
    Hosté to budou mít už těžké, zbytek zápasu totiž dohrávají ve třech v poli.

37:46
    Tentokrát Dominik Havlín z desetimetrového kopu neuspěl, následně si domácí berou time-out.

37:46
    Žlutou kartu dostává Starý (Žabinští Vlci Brno).

37:46
    Druhá žlutá karta pro Patrika Rubého znamená jediné, hostující kapitán se pakuje do šaten.

37:13
    Domácí obrací skóre utkání! Dominik Havlín našel skvěle na druhé tyči TOMÁŠE CHRÁSCINU, který míč poslal do odkryté hostující brány a rozpoutal radost domácích fanoušků.

36:35
    K exekuci desetimetrového kopu se postavil DOMINIK HAVLÍN, který zachoval chladnou hlavu a tvrdou ranou poslal míč do levého dolního rohu.

36:35
    Šestý faul hostujícího celku!

36:10
    Po delší době v akci domácí brankář, tentokrát byl opět úspěšný v souboji s Žurkem, který mířil po zemi na vzdálenější tyč.

35:39
    Svoboda zkusil štěstí z velkého úhlu z levé strany, bránu minul.

34:35
    Žlutou kartu dostává Patrik Rubý (FERRAM Opava).

34:15
    Domácí opět snižují. Bouček našel na levé straně volného MICHALA MEZNÍKA, který se následně trefil přesně na bližší tyč.

33:36
    Kratochvílovi nevyšla střela z voleje, míč skončil v rohu hrací plochy.

32:49
    Další pokus Dominika Havlína, tentokrát kousek vedle levé tyče.

Filip Krůza

Branky: 19. Bouček (Strakoň), 35. Mezník (Bouček), 37. Havlín (10 m kop), 38. Chráscina (Havlín), 40. Havlín (Mezník) – 4. Rubý (Binar), 8. Šimeček (Žurek), 26. Tůma (Šimeček)

Karty:   19. Chráscina (ZVB), 32. Pokorný (ZVB), 38. Starý (ZVB) – 35. Rubý (OPA)   38. Rubý (OPA)

Žabinští Vlci Brno: Strakoň, Svoboda, Bouček, Hansl, Kratochvíl, Mezník, Pokorný, Havlín, Starý, Chroust, Chráscina
    FERRAM Opava: Fišer, Tůma, Rubý, Žurek, Binar, Šimeček, Kurila

Rozhodčí: Rygl, Šenkýř