Argentina – Mexiko 2:0 (kon.) | Chile – Kostarika 2:3 (kon.) | Austrálie – Jižní Korea 1:1 (kon.)
Chile
2:3 (0:1)
Kostarika
Sobota 17.11.2018, 01:15Mezinárodní přípravné zápasy

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a klidný zbytek noci. (03:26:39)

Fauly: 16:20

Zápas skončil, Chile doma v přátelském utkání překvapivě podlehlo Kostarice 2:3. První poločas nebyl tak zajímavý, padl jediný gól. Po rohovém kopu se prosadil Kendall Waston. Druhá půle už nabrala strhující tempo a pořád se něco dělo. Nejprve v 59. minutě zvýšil na 2:0 znovu z rohu Kendall Waston a o pět minut později přidal po brejku další branku Kostariky Ronald Matarrita. Jenže Chilané se nehodlali vzdát a naději jim dal gól Sebastiana Vegase po standardní situaci. Poté měl velkou příležitost snížit Sánchez, ale penaltu nařízenou po faulu na sebe neproměnil. Přeci jen ale domácí snížili a byl to právě Alexis Sánchez, kdo ještě vykřesal naději. Víc už ale domácí nestihli, takže prohráli 2:3.

90+6

90+5
    Na trávníku jsou velké nervy. Nyní fauloval Guillermo Maripan a dostává žlutou kartu.

90+4
    Tlak Chile neustává, domácím už chybí jen jeden gól k tomu, aby dohnali tříbrankovou ztrátu.

90+3
    Kostarika se rohovému kopu zuby nehty ubránila a poté zůstává ležet některý z jejích hráčů na trávníku.

90+2
    Chile bude kopat rohový kop z pravé strany.

90+1
    Nastavuje se šest minut!
    90. Alexis SÁNCHEZ - 2:3

90
    Chile právě vstřelilo branku!
    Tak už je to jen o gól, bude to ještě velké drama! Pulgar poslal míč do vápna za obranu. Ten si skvěle zpracoval ALEXIS SÁNCHEZ a v tísni dokázal překonat Alvarada. Asistence: Erick Pulgar.