Sparta – Olomouc 4:6 (kon.) | Liberec – K. Vary 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 6:3 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Mountfield HK
6:3 (3:2, 1:0, 2:1)
HC Kometa Brno
Neděle 18.11.2018, 17:00 • ČPP Aréna • Tipsport extraliga • 20. kolo

59:09
    Sudí nakonec vylučují na obou stranách. Schaus inaksuje dvě trestné minuty za hrubost, stejně jako Bičevskis.

56:46
    Mueller se provinil sekáním a Východočeši tak dostávají k dispozici další přesilovou hru.

51:26
    Čermák krosčekoval Rosandiće a už sedí na trestné lavici. Lvi tak mohou zvýšit svůj už tak značný náskok.

34:12
    Obrovská šance pro Hradec! Mueller vysekl Smoleňákovi hned po vhazování hůl a usedá na trestnou lavici. 1:58 přesilovky 5 na 3 pro Hradec!

34:10
    Dle mého předchozího sdělení se děje nyní. Nicholas Schaus usedá na trestnou lavici – dvě minuty za vysokou hůl. Šance pro Lvy odskočit svému soupeři do trháku.

31:13
    Faulujícím hráčem je právě Michal Dragoun, jenž nechtěně, ale přeci zasáhl soupeře holí do obličeje. Přesilovka pro Brno.

27:06
    Radek Smoleňák a Alexandre Mallet se do sebe následně pustili a trochu se postrkovali, za což jim sudí oběma vyměřil trest na dvě minuty za hrubost.

09:23
    Přesilovka Komety je pryč a začne hradecká. Jan Hruška inkasuje dvě minuty za pozdní dohrání.

07:21
    Kometa se může rychle vrátit do zápasu, stejně jako Lvi si vyzkouší přesilovku. Mountfield hrál v šesti a Juraj Bezúch už odpykává tento trest na lavici hanby. Mezitím probíhá komerční pauza.

02:18
    Lvi se mohou rychle vrátit do zápasu, Radim Zohorna inkasuje dvě minuty za hákování.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 7. Cingel, 7. Bičevskis (Lessio, Paulovič), 19. Paulovič (Lessio, Bičevskis), 35. Smoleňák (Zámorský, F. Pavlík), 43. Smoleňák (Zámorský, Linhart), 47. Cingel (Vincour, R. Pavlík) – 2. Mallet (R. Zohorna, Köhler), 13. P. Holík (Mueller), 56. Mallet (L. Horký, Hruška)

Mountfield HK: J. Pavelka (Maxwell) – Zámorský, Linhart (A), Cibulskis, Graňák (C), F. Pavlík, Rosandić, Nedomlel – Smoleňák, Koukal, Rákos (A) – Vincour, Cingel, R. Pavlík – Paulovič, Bičevskis, Lessio – M. Chalupa, Dragoun, Bezúch.
    HC Kometa Brno: Vejmelka (Dostál) – Barinka, O. Němec (A), Gulaši, Štencel, Malec, Schaus, Mikuš – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – Kusko, L. Čermák (C), Kašpar – Mallet, Hruška, Köhler – Plášek ml., R. Zohorna, L. Horký.

Rozhodčí: Harnebring (SWE), Hejduk – Svoboda, Lhotský