Liberec – Sparta 2:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 13:4 (kon.) | Otrokovice – Bohemians 4:3 (po pr.)
Královské Vinohrady – Bulldogs 5:4 (po pr.) | Česká Lípa – Znojmo 8:9 (kon.) | Střešovice – Chodov 3:7 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
4:3 (1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
FbŠ Bohemians
Neděle 18.11.2018, 18:00 • Městská hala Otrokovice • Livesport Superliga • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (19:50:36)

Trvalo lehce přes minutu, než prodloužení v Otrokovicích určilo vítěze zápasu. Tím se nakonec i díky vyrovnávacím gólu patnáct sekund před koncem třetí periody stávají právě domácí Panthers po skvělé sólové akci Lukáše Kvapila.

61:06 Lukáš KVAPIL - 4:3

61:06
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Otrokovice se hned z první akce v prodloužení gólově prosazují! Obraně Bohemians utekl LUKÁŠ KVAPIL a učebnicovou kličkou přisuzuje svému týmu bonusový bod. Asistence: Lukáš Petřík.

60:48
    Úvodní minutu prodloužení tráví s míčkem na hokejkách Bohemians, zatím ale nepřichází žádná střela.

60:01

Prodloužení bude v případě nevstřelení branky trvat pět minut se čtyřmi muži na obou stranách.

Po třech třetinách je tedy stav duelu nerozhodný se třemi brankami na obou stranách. Nyní nás tak čeká prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00
    59:45 Tomáš SOVJÁK - 3:3

59:45
    Neuvěřitelné! Patnáct sekund před koncem přichází srovnání z hole TOMÁŠE SOVJÁKA, který před brankou naprosto přesně tečoval střelu Petříka. V Otrokovicích tak pravděpodobně uvidíme prodloužení. Asistence: Lukáš Petřík.

59:24
    Otrokovice s šesti hráči v poli a bez brankáře!

58:42
    Bohemians drží míček v rohu palubovky daleko od své svatyně. Naprosto vyhovující stav pro hosty s jednobrankovým vedením a zbývajícím časem do konce zápasu.

58:15
    Pozorný sudí spatřil při útočném snažení Otrokovic útočný faul a přisuzuje tak míček hostům.

57:14
    Menší závar před brankou Kotoučka nakonec skončil míčkem v rukách právě brankáře Bohemians. Ten následně v klidové situaci rozehrává na své spoluhráče.

56:12
    Už se zdálo, že jeden z otrokovických bude zakončovat do odkryté klece, nakonec ale míček odstavuje do bezpečí obrana Bohemians.

55:34
    Domácí získali alespoň rozehrávku na polovině soupeře. Obě mužstva střídají.

54:22
    V momentě, kdy se Otrokovice dostanou k držení míčku, dokáží být nebezpečné směrem dopředu. Na své šance se ale nadřou, zvláště proti zformované obraně Bohemians.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 8. Haša (Pešat), 52. Zapletal (Sovják), 60. Sovják (Petřík), 62. Kvapil (Petřík) – 31. Kieler (Zezulka), 35. Krebner, 43. Juha (Ďopan)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Rožnovják, Kostka, Mich. Nagy, Zimmer, Kvapil, Švajný, Čevela – Sovják, Jurčík, Zapletal – Szweda, Mar. Nagy, Gál – Haša, Pešat, Volek – Vykopal, Petřík.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Forman, Šneberger, Šefčík, Ďopan, Krbec – Šebek, Juha, Krebner – Netrefa, Kieler, Kindl – Cabejšek, Kolstrunk.

Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka.