Novosibirsk – Dynamo Moskva 6:4 (kon.) | Barys – Ufa 0:3 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 4:3 (kon.)
Petrohrad – Magnitogorsk 2:1 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
6:4 (1:1, 3:1, 2:2)
Dynamo Moskva
Neděle 18.11.2018, 11:30 • Sibir Arena • KHL

Dramatický zápas končí. Domácí celek díky povedené druhé třetině, kterou vyhrál 3:1, se raduje z výhry 6:4. V závěru zápasu se hostující celek pokoušel vyrovnat, jenže to se mu nepodařilo. Dva body tak zůstávají ve velmi chladném Novosibirsku. Momentálně je zde minus devět, a tak může fanoušky hrát alespoň výhra. (13:56:41)

59:46
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:25
    Hosté znovu bez brankáře.

59:00
    Hostující celek dostal kotouč do branky, ale stalo se pak po úmyslném hození. Gól platit nemůže.
    58:19 Alexander ŠAROV - 6:4

58:19
    Sibir právě vstřelil branku!
    Dynamo to zkoušelo v šesti bez brankáře, do prázdné branky ze svého pásma poslal kotouč přes celé kluziště ALEXANDER ŠAROV.

58:06
    Arťom Volkov pálil z první jeho rána končí mimo.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:34
    Domácí celek hraje v oslabení, rychle vyhazuje přes všechny čáry.

56:56
    Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Gilbert Brulé – 2 min., faul kolenem).

56:50
    Maxim Pestuško pálil z první, jeho ránu vyrazil brankář domácího celku.

56:20
    Alexej Krasikov musí být pozorný, hostující celek se pokouší vyrovnat. Domácí následně vyhazují do středního pásma.

55:45
    Sibir se pokouší držet hru co nejdál od své branky.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek vede o jednu branku.

54:37

54:26
    Těžké chvíle má před sebou domácí celek, hosté snížili na rozdíl jediné branky.
    52:55 Dmitrij KAGARLICKIJ - 5:4

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Pervušin, 30. J. Peltola, 34. Michajlov, 35. Caron (Loginov, J. Peltola), 49. Zyrjanov, 59. Šarov – 6. Indrašis, 33. V. Kuljomin (Moisejev), 50. Šipačov, 53. Kagarlickij (Šipačov)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – Loginov, K. Alexejev, Ignatovič, Morozov, Demidov, D. Lukin, Vorobej, Savčenko – Brulé, Caron, J. Peltola – Sajustov, Kazakov, Michajlov – Pešechonov, A. Jakovlev, Šarov – Zyrjanov, Pervušin, Romancev.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (35. Bočarov) – Hietanen, Mironov, I. Nikulin, Volkov, Koivisto, Menšikov, D. Višněvskij, Pepeljajev – Kagarlickij, Pestuško, Šipačov – I. Makarov, Indrašis, Brjukvin – V. Kuljomin, Moisejev, Mozer – Alexejev, Pankratov, Petrunin.

Rozhodčí: Sergejev, Gušev – Ponamarenko, Šeljanin

Diváci: 6 850