Rekord – Ekonomac Kragujevac 4:8 (kon.) | Jugra Jugorsk – Barcelona 0:2 (kon.) | Novo Vrijeme – Sibirjak 1:3 (kon.)
SL Benfica – Sporting 1:1 (kon.)
SL Benfica
1:1 (1:1)
Sporting Lisabon
Neděle 18.11.2018, 20:00 • Pavilhão João Rocha, Lisabon • Liga mistrů • Skupina C

Ode mne to je z tohoto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek nedělního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (22:05:39)

Sporting Lisabon se díky lepšímu skóre dostal do FINAL FOUR Ligy Mistrů a doplnuje tak španělský Movistar a Barcelonu a také kazažský Kairat Almaty.

Jak se to projevilo v tabulce

Benfica 2-1-0 10:3

Sporting 2-1-0 11:1

Máme tu konec dnešního "lisabonského" derby v rámci skupinové fáze Ligy mistrů. Zápas nám skončil nerozhodně 1:1. Obě branky padli v prvním poločase. Nejprve skóre zápasu otevřel Robinho. Za hosty vyrovnal z nařízeného pokutového kopu Cardinal. Druhý poločas nebyl tak kvalitní jako ten první. Nejblíže branky byl domácí Robinho, kterého dokázal Rocha vychytat ve třech výborných šancích.

39:58
    Střela André Coelha byla zablokovaná.

39:42
    André Coelho nyní výborně zapracoval směrem dozadu.

39:02
    Rozeběhla se nám poslední minuta zápasu.

38:51
    Fernandinho rozehraje rohový kop.

38:28
    Znovu to byl Robinho, který na potřetí v krátké době neprostřeluje Rochu.

37:51
    Dieguinho měl velkou šanci Sportingu, Bruno Coelho jeho pokus na branku nepustil.

37:22
    Další velká šance Robinha a znovu pekfektní Rocha ten pokus domácího útočníka vyráží na rohový kop.

36:55
    Robinho mohl rozradostnět Benficu, Mendes Rocha byl ovšem proti.

36:44
    Další rohový kop pro domácí.

36:26
    Rohový kop Benfici rozehraje Brito.

35:52
    Pedro Cary zaznamenal pátý faul svého týmu.

35:00
    Nyní to vyzkoušel Roncaglio, ale ani domácí brankář netrefuje oblast tří tyčí.

33:20
    Střelci obou týmů mají nyní rozhozenou mušku. Je vidět, že jde v tomto zápase o hodně.