Plzeň – Bolzano 6:2 (kon.) | Kärpät – Zürich 3:2 (kon.) | Skellefteå – Storhamar 3:2 (kon.)
Frölunda – Lugano 5:4 (kon.) | Tappara – Kometa Brno 5:5 (kon.) | Salzburg – Rouen 5:1 (kon.)
Zug – Mnichov 0:2 (kon.) | Bern – Malmö Redhawks 0:1 (kon.)
Skellefteå AIK
3:2 (1:2, 2:0, 0:0)
Storhamar Hockey Hamar
Úterý 20.11.2018, 18:00 • Skellefteå Kraft Arena • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Osmifinále

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:21:40)

Střely na bránu:

Skellefteå AIK – 23
    Storhamar Hockey Hamar – 21

Je dobojováno! V třetí třetině jsme branku neviděli, takže nyní mohu naprostou jistotou říct, že známe soupeře Plzně ve čtvrtfinále. Skellefteå si i přes nad očekávání velké problémy poradilo s outsiderem z Norska, když ho v součtu skóre porazilo 7:6.
    Rád bych dnes vyzdvihl výkony obou brankářů, jelikož ty byly opravdu špičkové a napomohly k dramatičnosti zápasu.

59:58
    Neskutečné! Hostující hokejista z metru netrefil bekhendem prázdnou bránu!

59:37
    Moller se pokusil trefit prázdnou bránu. To se mu nepovedlo, a tak je tu ještě jedno vhazování před litevským maskovaným mužem.

58:49
    Teď se povedlo útočníkovi ve žlutém dresu z pravé kruhu vystřelit, Armalis však vytáhl dobrý zákrok vyrážečkou.

58:36
    Hostům se nedaří probojovat do útočného pásma.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:59
    Storhamar to zkouší v šesti!

57:40
    Oddechový čas pro hosty.

57:23
    Domácí trestuhodně zahodili příležitost ke skórování! Nejdřív parádně vykombinovali přečíslení dva na jednoho, poté ale Olimba vychytal neuvěřitelným zákrokem Ostlund!

56:57
    V tomto případě se o zakázané uvolnění jednat nemohlo, jelikož výhoz hráče AIK letěl na Ostlunda.

56:17
    Zbývá něco přes tři minuty do konce dnešního vypjatého utkání a hra se přesouvá před Armalise. Už je jen otázkou času, kdy bude muset jeho protějšek opustit brankoviště a vydat se na střídačku.

55:44
    Hráči AIK se dožadovali odpískání faulu poté, co Ericsson upadl. Rozhodčí nic nedovoleného neviděl, takže nechal pokračovat oba celky ve stejném počtu hráčů na ledě.

54:14
    Nahození hostujícího hokejisty zachytili hráči v černých dresech a nastartovali svou svižnou akci. Ta měla velkou šanci na úspěch, to by se však nemohl vrátit jeden z obránců.

53:59
    Vzápětí se do zajímavé šance dostali taktéž hostující hráči, ty však zastavil Armalis. Následuje reklamní přestávka, poslední v dnešním utkání.

53:41
    Domácí se hnali do přečíslení tři na dva. Největší zodpovědnost měl Beglund, který bruslil s pukem na hokejce. Jenže ten zkazil nahrávku, čímž zabil potenciál celé akce.

52:53
    Zakázané uvolnění měl na svědomí Holloway. Hra se tedy přestěhuje před litevského brankáře ve službách švédského celku, kterého čekají perné závěrečné minuty.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 10. Aaltonen (Holloway, Möller), 29. Holloway (Möller, Aaltone), 32. Holloway (Ericsson, Djuse) – 6. Thoresen (Zettergren), 13. Johansson (Dahlstorm, Svensson)

Skellefteå AIK: Armalis (Lindvall) – Djuse, Berglund – Holloway, Pettersson, Alvarez – Alm, Pudas – Ericsson, Olimb, Lindstrom J.- Noren, Granberg – Aaltonen, Lindstrom L., Moller – Dahlroth – Hedman, Wingerli, Hedberg
    Storhamar Hockey Hamar: Ostlund (Strand) – Hansen, Johansson – Dahlstrom, Svensson, Thoresen P. – Andersson, Irving – Ronnild, Fogstrom, Salsten – Hesbraten, Mikkelsen – Jensen, Larrivee, Thoresen S. – Martinsen, Dokken – Jakobs, Edvardsen, Zettergren

Rozhodčí: Kaukokari, Vikman – Yletyienen, Käck
    06.11.2018
    Storhamar - Skellefteå 4:4

Branky a nahrávky: 26. Toresen, 38. Svensson (Thoresen, Johansson), 39. Larrivée (Irving, Jensen), 47. Jakobs (Thoresen) – 21. Olimb (Ericsson), 30. Hedberg, 32. Djuse (Olimb, Lindstrom), 32. Noren