Motor ČB – Třebíč | 0:4 (kon.) | | | Jihlava – Poruba 2011 | 4:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Vsetín | 1:4 (kon.) |
Kadaň – Havířov | 4:7 (kon.) | | | Prostějov – Ústí n/L | 2:0 (kon.) | | | Přerov – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Slavia – Frýdek-M. | 6:2 (kon.) |
San Jose – Edmonton | 3:4 (po pr.) |
Žďár n/S – Mountfield HK | 3:6 (kon.) |
Chabarovsk – Spartak Moskva | 1:0 (2:0 po s.n.) | | | Kunlun – Minsk | 4:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Soči | 2:0 (kon.) |
Jokerit – Omsk | 7:4 (kon.) | | | Riga – Viťaz | 1:2 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 4:0 (kon.) |
Bílina – Sokolov | 1:3 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Kobra | 2:5 (kon.) | | | Klatovy – Děčín | 6:5 (po pr.) |
Vrchlabí – Nymburk | 4:5 (kon.) | | | Trutnov – Kolín | 1:7 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Letňany | 4:2 (kon.) |
Pelhřimov – Tábor | 4:7 (kon.) | | | Písek – Žďár n/S | 2:3 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 5:7 (kon.) |
Kopřivnice – Nový Jičín | 4:1 (kon.) | | | Šumperk – Opava | 3:1 (kon.) | | | SHK Hodonín – Orlová | 10:2 (kon.) |
Nitra – Orange 20 | 8:0 (kon.) |
Skalica – Topoľčany | 4:3 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Trnava | 1:3 (kon.) | | | Dubnica – Humenné | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Osmos Bratislava – Pov. Bystrica | 3:0 (kon.) | | | Prešov – Martin | 2:8 (kon.) | | | Nové Zámky B – Michalovce | 0:14 (kon.) |
Třebechovice p. O. – N. Město n. M. | 1:2 (kon.) | | | Hronov – Semechnice | 15:6 (kon.) | | | Nová Paka – Nový Bydžov | 2:4 (kon.) |
Opočno – Náchod | 2:4 (kon.) | | | Jaroměř – Trutnov | 7:3 (kon.) | | | Nový Jičín B – Krnov | 1:8 (kon.) |
Chrudim – Česká Třebová | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Světlá nS – Skuteč | 6:0 (kon.) | | | Chotěboř – Moravská Třebová | 5:4 (kon.) |
Choceň – Lanškroun | 6:5 (kon.) |
po s.n. (2:0)
Amur Chabarovsk
1:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Spartak Moskva
Tomáš Kubečka
Branky a nahrávky:
rozh. náj. T. Zohorna
Rozhodčí: Fatějev, Ravodin – Bersenjov, Rudin
Diváci: 6114
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Vjačeslav Ušenin (CHA)
0:0 Maxim Truňov (SPM)
2. série:
1:0 Tomáš Zohorna (CHA)
1:0 Arťom Fjodorov (SPM)
3. série:
1:0 Alexandr Gorškov (CHA)
1:0 Martinš Karsums (SPM)
4. série:
1:0 Igor Ruděnkov (CHA)
1:0 Vjačeslav Leščenko (SPM)
5. série:
2:0 Vladislav Ušenin (CHA)
Amur Chabarovsk:
Murygin (Alikin) – J. Kolář, Kuzmin, Korjagin, D. Vorobjov, Aťušov, Jordán, Žuravljov – Fajzullin, Pjanov, A. Lazarev – Ruděnkov, Rasskazov, T. Zohorna – Gorškov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Dědunov, Železkov, Popugajev.
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Moskva: Bespalov (Truškov) – Dyblenko, Kutějkin, Grigorev, Kalinin, Gončarov, Provolněv – Daugavinš, Zubov, Karsums – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Leščenko, Maxwell, Nikoncev – Truňov, A. Voronin, Kravčenko – Cyplakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Moskva: Bespalov (Truškov) – Dyblenko, Kutějkin, Grigorev, Kalinin, Gončarov, Provolněv – Daugavinš, Zubov, Karsums – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Leščenko, Maxwell, Nikoncev – Truňov, A. Voronin, Kravčenko – Cyplakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fatějev, Ravodin – Bersenjov, Rudin
Diváci: 6114
Michal Jordán (CHA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:37
Jan Kolář (CHA) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 27:53
Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:48
Robin Hanzl (SPM) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:44
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ ZOHORNA!