Chabarovsk – Spartak Moskva 1:0 (2:0 po s.n.) | Kunlun – Minsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 2:0 (kon.)
Jokerit – Omsk 7:4 (kon.) | Riga – Viťaz 1:2 (kon.)
CSKA Moskva
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HK Soči
Středa 21.11.2018, 17:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Díky výbornému taktickému výkonu vyhrává domácí celek tento zápas 2:0. Trefili se Greg Scott a v závěru do prázdné branky Anton Slepyšev. Hosté vyslali na branku Moskvy 20 střel, ani jedna se neujala. (19:39:06)

59:45 Anton SLEPYŠEV - 2:0

59:45
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí celek tento zápas vyhraje, ze středního pásma poslal kotouč do prázdné branky ANTON SLEPYŠEV.

59:30
    Domácí celek vyhazuje tak, aby z toho nebyl icing.

59:17
    Až nyní odvolali hosté brankáře.

58:40
    Soči se nemůže dostat do útočného pásma, takticky hraje Moskva výborně.

58:23
    Domácí celek hraje tak, aby hosté nemohli hrát bez brankáře.

57:20
    Vhazovat se bude před brankou hostujícího týmu. Rána od modré čáry nebyla dostatečně důrazná.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v této třetině.

56:34
    Greg Scott nedokázal udržet puk v útočném pásmu, a tak mohou hrát hosté. Ani Soši nedokázalo vypálit.

55:42
    Sergej Tolčinskij se individuálně dostal do střelecké pozice. Jeho rána z bezprostřední blízkosti nebyla přesná.

55:21
    Tři a půl minuty se nepřerušovalo. Čas běží, domácí se blíží k výhře.

54:30
    Domácí tým se snaží přidat další branku, ale zatím marně.

54:00
    Michail Pašnin zavezl kozouč do útočného pásma, Ivan Tělegin pokračoval v akci. Do zakončení se však domácí nedostali.

52:44
    Na výraznější šanci v této třetině zatím čekáme. Sice sledujeme rychlý hokej, ale gólových příležitostí je minimum.

51:37
    CSKA se nyní dostalo do útočného pásma. Michail Grigorenko byl připravený na zakončení, ale puk získal brankář Dmitrij Šikin.

50:57
    Soči se pokouší vyrovnat, střely od modré čáry jsou však nepřesné.

50:23
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Až nyní je hra přerušena. Komerční přestávka.