Izmir – Tours 0:3 (kon.) | Zenit Kazaň – Frankfurt 3:0 (kon.) | ZAKSA – Karlovarsko 3:0 (kon.)
Friedrichshafen – Lublaň 3:0 (kon.) | Perugia – Dinamo Moskva 3:0 (kon.)

0:0
    Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:38:38)

0:0
    Sledovali jsme utkání mezi německým Friedrichshafenem a slovinskou Lublaní, který končí jasnou výhrou domácích. První set byl ovšem vyrovnaný, když se odehrálo sedmdesát bodů, jenže v druhém a třetím setu již byli domácí jednoznačně dominantní a s chutí si pohráli s jasným outsiderem, kterému na konci utkání úplně došly síly. Ve skupině je tedy německý celek první před Petrohradem a Chaumont.

25:15
    Třetí set skončil.

25:15
    Konec utkání! Polujan se při smeči dotkl sítě a podrthl tak totální zmar Slovinců v druhé a třetí sadě!

24:15
    Lublaň totálně odpadla! Friedrichshafen má devět mečbolů.

23:15
    Pěkné zakončení Collina, který si pohrál s Polujanem.

22:15
    Ale i Slovinci toho mají plné zuby a naprosto se jim přestalo dařit.

21:15
    Další chybné podání domácích, kteří začínají hrát exhibici.

21:14
    Friedrichshafen jde suverénně za výhrou 3:0 na sety. Zdá se, že už je nic nezastaví.

20:14
    Další bod pro domácí.

19:14
    Polujan na levé straně sítě překonává blokujícího Sossenheimera.

19:13
    Sossenheimer přidává devatenáctý bod pro domácí ve třetí sadě. Je na devadesát procent rozhodnuto.