Izmir – Tours 0:3 (kon.) | Zenit Kazaň – Frankfurt 3:0 (kon.) | ZAKSA – Karlovarsko 3:0 (kon.)
Friedrichshafen – Lublaň 3:0 (kon.) | Perugia – Dinamo Moskva 3:0 (kon.)
Sir Sicoma Monini Perugia
3
25 27 25
Dinamo Moskva
0
23 25 21
Středa 21.11.2018, 20:30 • Palasport Evangelisti, Perugia • Liga mistrů • Skupina E

0:0
    Je za námi utkání špičkové kvality, v němž italský mistr Perugia vstoupil do Ligy mistrů vítězstvím 3:0 nad Dinamem Moskva, které přehrál zejména v koncovkách druhého a třetího setu. Domácí tak mohou oslavit tříbodový zisk s početným kotlem svých příznivců. (22:05:39)

25:21
    Třetí set skončil.

25:21
    Hattrick! Domácí třetím blokem v řadě vyzráli tentokrát na Kruglova a třetí set drtivým náporem otočili z 16:19 na 25:21!

24:21
    Po dobrém podání Podrasčanina si domácí trojblok vyšlápl na Kooye!

23:21
    Hosté si berou ještě jeden oddechový čas.

23:21
    Pavel Kruglov ztroskotal na domácím dvojbloku, Perugia odskakuje do možná klíčového dvoubodového náskoku!

22:21
    Aleksandar Atanasijević si poradil s blokem Kooye, Vlasov doskakoval příliš pozdě.

21:21
    Lanza při svém servisu přešlápl koncovou čáru.

21:20
    Jurij Běrežko se po několika nezdarech v útoku dostal na podání, to nasměroval jen do sítě.

20:20
    Série Luciana De Cecca na podání skončila servisem do zámezí.

20:19
    Běrežko útočil do zámezí, rozhodčí ukázali teč domácího bloku, tu však vyvrátilo video!

19:19
    Běrežko po vysoké nahrávce míč jen zaloboval na domácí polovinu a Atanasijevićův technický úder hosté nedokázali udržet ve hře.

18:19
    Domácí ubránili Kruglova a Atanasijević snižuje na rozdíl jediného bodu. Přitom ještě při minulé rozehře nebylo daleko ke čtyřbodovému náskoku Dinama.

17:19
    Po skvělém zákroku hostujícího libera Čančikova proti útoku Podrasčanina středem sítě Běrežko nasměroval míč do zámezí.

16:19
    Trenér italského šampióna Lorenzo Bernardi si bere oddechový čas.

16:19
    Vynikající podání Grankina, Perugia se dostala do velkých problémů, přesto měla možnost až čtyřikrát zaútočit, hosté se ale ubránili a Běrežko se na hlavním kůlu prosadil proti domácímu bloku.

16:18
    Servis Ricciho doplachtil za koncovou čáru.

16:17
    Aleksandar Atanasijević se prosadil ze zadní zóny, třetí set má zatím výbornou volejbalovou úroveň.

Tomáš Kohlmann

Sir Sicoma Monini Perugia: Piccinelli, Ricci, Hoogendoorn, Della Lunga, Seif, Leon, Lanza, Galassi, Atanasijević, De Cecco, Podrasčanin – Colaci
    Dinamo Moskva: Vlasov, Ostapenko, Grankin, Kovaljov, Běrežko, Markin, Kooy, Ščerbinin, Kruglov, Bezrukov – Čančikov, Jeremin

Rozhodčí: Nastase (Rum.), Goren (Izr.)