New Jersey – Montreal 5:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.)
Carolina – Toronto 5:2 (kon.) | Washington – Chicago 4:2 (kon.) | Detroit – Boston 3:2 (po pr.)
Tampa – Florida 7:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 5:2 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:1 (kon.)
Minnesota – Ottawa 6:4 (kon.) | Arizona – Vegas 2:3 (po pr.) | Anaheim – Vancouver 4:3 (kon.)
Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:7 (kon.)
Tampa Bay Lightning
7:3 (2:1, 2:1, 3:1)
Florida Panthers
Čtvrtek 22.11.2018, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Československá stopa v utkání:

Erik Černák (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:03 (04:34:56)

1. Steven Stamkos (TBL) 1+3
    2. Nikita Kučerov (TBL) 1+2
    3. Louis Domingue (TBL) 40 zák., 3 góly, 93,0%

Statistiky: Střely na bránu: 33-43; Zablokované střely: 7-17; Vhazování: 60%-40%; Hity: 15-18; Přesilové hry: 1/4-2/4; Trestné minuty: 8-8.

Amalie Arena povstala, aby oslavila dnešní vysokou výhru Tampy nad Floridou. Vítězství domácího týmu režíroval kapitán Steven Stamkos, který vstřelil gól a na další tři přihrál. Mike Hoffman v závěru utkání prodloužil svou rekordní sérii, když se dokázal prosadit a bodoval již v sedmnáctém zápase v řadě. Floridě to ovšem bylo v Tampě k ničemu. Konečný výsledek střetnutí. Tampa Bay Lightning 7 Florida Panthers 3.

59:18
    Adam Erne se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a hokejisté Lightning hrají opět v plném počtu.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:08
    Dnešní utkání sleduje 19092 diváků.

57:18
    Adam Erne musel usednou na trestnou lavici poté, co v závěru utkání dostal dvě minuty za sekání.
    56:25 Mike HOFFMAN - 7:3

56:25
    Florida právě vstřelila branku!
    MIKE HOFFMAN po diagonální přihrávce Keitha Yandlea od modré čáry napřáhl na vrcholu pravého kruhu bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, která se od čepele hole jednoho z clonících hráčů Tampy odrazila nad lapačkou Louise Dominguea ke vzdálenější levé tyči! Mike Hoffman bodoval v sedmnáctém zápase v řadě a prodloužil svou rekordní sérii. Asistence: Keith Yandle a Jonathan Huberdeau.

55:28
    Steven Stamkos dostal dvě minuty za podržení a Florida má k dispozici třetí přesilovou hru. Zatím využila jednu.

54:48
    Louis Domingue zastavil střelu Floridy z levého křídla a na řadu přichází poslední reklamní přestávka.
    54:25 Dan GIRARDI - 7:2

54:25
    Tampa právě vstřelila branku!
    DAN GIRARDI na pravém křídle od hrazení nahodil puk před bránu, kde puk prošel mezi dvěma hráči a betony Jamese Reimera po ledě ke vzdálenější levé tyči! Tampa Bay vede 7:2. Asistence: Victor Hedman a Steven Stamkos.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:27
    Florida unikla jistému gólu a nyní si vytvořila velký tlak, jenže většina střel byla zablokována nebo skončila mimo.
    51:49 Brankář James Reimer a jeho spektakulární zákrok!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Joseph, 10. Kučerov (Hedman, J. T. Miller), 23. Gourde (Stamkos, J. T. Miller), 25. Erne (Kučerov, McDonagh), 42. Stamkos (Kučerov, McDonagh), 44. McDonagh (Stamkos, J. T. Miller), 55. Girardi (Hedman, Stamkos) – 3. Brouwer (Haley, Sceviour), 39. Barkov (Huberdeau, Yandle), 57. Hoffman (Yandle, Huberdeau)

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Hedman, Girardi, McDonagh (A), Černák, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Callahan (A), Paquette. Hlavní trenér: Jon Cooper.
    Florida Panthers: Luongo (44. Reimer) – Matheson, Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Pysyk, Weegar – Dadonov, Barkov (C), Hoffman – Huberdeau (A), McCann, Bjugstad – Hunt, Lammikko, Vatrano – Haley, Sceviour, Brouwer. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Dean Morton. Čároví: Tyson Baker, Pierre Racicot

Diváci: 19092