Groznyj – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Lok. Moskva – Ural 1:2 (kon.)
Pátek 23.11.2018, 16:00 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 15. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:58:04)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:18.

Je konec. CSKA dnes vítězí na půdě Achmatu 2:0. První poločas nám toho moc nenabídl, ale to nahradil ve druhé půli v 57. minutě Magnússon, který se trefil po hlavičce z rohového kopu. Domácí poté tlačili na svého soupeře, ale definitní tečku přidal v 90+7. minutě Žamaletdinov, který byl na hrací ploše ani ne půl minuty.

90+7
    90+7. Timur ŽAMALETDINOV - 0:2

90+7
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak tohle střídání se hostujícímu trenérovi povedlo na jedničku, jelikož gól dává hráč, který je na hrací ploše ani ne půl minuty. Nikola Vlašić se svou bojovností dostal za obranu a posléze poslal míč ve vápně na TIMURA ŽAMALETDINOVA, který neměl problém jej zakončit k pravé tyči a CSKA vítězí! Asistence: Nikola Vlašić.

90+6
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Čalov, přichází Timur Žamaletdinov.

90+5
    Ablaye Mbengue se dostal do šance, když přiletěl za obranu parádní centr, ale posléze zakončil domácí útočník jen vedle brány.

90+4
    Rodrigo Becao už je zpátky ve hře a k vidění tak bylo příkladné zdržování, jelikož hostující obránce už opět běhá bez nějakých problémů.

90+4
    Vypadá to ovšem spíše na zdržování, jelikož chtěl nakonec Rodrigo Becao odejít po svých, ale rozhodčí mu rozkázal odjet do zámezí ve vozu.

90+3
    Rodrigo Becao je nyní ošetřován na hrací ploše a dokonce přijíždí vůz s nosítkami.

90+3
    Domácí hráč se sice dostal ke střele, ale ta byla hodně nepovedená.

90+2
    Posléze CSKA získala autové vhazování na své polovině a vypadá to, že si odveze tři body.

90+1
    U míče ale budou hosté, když opět dopustil faulu Ablaye Mbengue.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Ablaye Mbengue se sice snaží s výsledkem něco udělat, ale i tentokrát poslal soupeře k zemi faulem.

88
    Achmat dostal opět centr do vápna z pravé strany, ale zakončení Ablaye Mbengueho nebylo nijak nebezpečné.

87
    Konec utkání je vyhrocený a Ablaye Mbengue pořádně zatápí hostující obraně, ovšem tentokrát to s důrazem přehnal.