Třinec – Vítkovice 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 0:1 (kon.) | Zlín – Sparta 0:4 (kon.)
Chomutov – Pardubice 6:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 3:2 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:2 (2:1 po s.n.)
Mountfield HK
3:2 (0:0, 0:1, 3:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 23.11.2018, 18:00 • ČPP Aréna • Tipsport extraliga • 21. kolo

59:57
    Trávníček dostal trest na pět minut a do konce utkání, k tomu dvě minuty za hrubost. Smoleňák dvě plus deset za hrubost. Hradec bude dohrávat v přesilovce.

48:44
    Jenže domácí jdou hned vzápětí do čtyř. Sébastien Piché (HKM) je vyloučen za podrážení.

46:04
    Po komerní přestávce půjdou domácí na nesmírně důležitou přesilovou hru. David Tůma (LIT) je totiž vyloučen za hákování.

39:34
    No a protože Hradečtí hráli v šesti, zahrají si teď ve čtyřech. Verva může zkusit ještě před pauzou navýšit náskok. Menší trest odsedí Tomáš Vincour (HKM).

29:22
    Chvíli před polovinou utkání jdou do hry pět na čtyři zase Litvínovští. Domácí kapitán Dominik Graňák (HKM) je potrestán za nedovolené bránění, když u hrazení zastavil pronikajícího soupeře.

26:54
    A bude tu přesilovka zase na druhé straně. Ondřej Jurčík (LIT) ve středním pásmu sestřelil Radka Smoleňáka, dostal trest na 2 plus 10 minut za úder do hlavy a krku. Protože pak na trestné naštvaně sekl do plexiskla, rozhodčí ho posílá do sprch! Smoleňák je v pořádku.

24:18
    Juraj Bezúch (HKM) je vyloučen za vysokou hůl.

20:20
    Druhá část nám začíná druhou přesilovkou pro domácí tým. Mathias Porseland (LIT) je vyloučen za nedovolené bránění.

05:44
    Hradec si zahraje první přesilovku. Hákováním se provinil Lukáš Válek (LIT).

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 49. Vincour (Smoleňák), 53. Lessio (Rosandić, F. Pavlík), 55. Paulovič (Piché) – 32. Válek (Matoušek, M. Havelka), 55. Válek (Petružálek)

Mountfield HK: Maxwell (J. Pavelka) – Zámorský, Linhart (A), Piché, Graňák (C), F. Pavlík, Rosandić, Nedomlel – Smoleňák (A), Koukal, Lessio – Vincour, Cingel, R. Pavlík – Paulovič, Bičevskis, M. Chalupa – Vopelka, Dragoun, Bezúch.
    HC VERVA Litvínov: Janus (Hanuljak) – Porseland, Ščotka, Hunkes, L. Doudera, Romančík, Suchánek, Březák – Petružálek (A), J. Mikúš, Válek – Myšák, V. Hübl (A), F. Lukeš – D. Tůma, M. Hanzl, Trávníček (C) – Jurčík, M. Havelka, Matoušek.

Rozhodčí: Bejček, Hribik – Polák, Špringl.