Ipswich Town FC
1:2 (0:1,1:1)
West Bromwich Albion
Pátek 23.11.2018, 20:45 • Portman Road, Ipswich • Anglická Championship

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se těšit u dalšího zápasu! (22:46:24)

V prvním poločase se zdálo, že se ani jednomu z týmů nechce hrát. Situace se změnila až v 27. minutě, kdy Rodriguez poslal do vedení West Bromwich. Do konce prvního poločasu se už nic nestalo. Druhý poločas byl naopak od prvního o něco více atraktivní. V 77. minutě rozvlnil síť domácích Barnes, který ve vápně šikovně obešel jednoho z obránců a poslal míč do pravého dolního rohu. Domácí se po brance probrali a začali hrát mnohem více aktivněji do útoku, což se ukázalo v 85. minutě, kdy Jackson využil zaváhání hostující obrany a snížil na rozdíl jedné branky. I když se domácí ke konci utkání snažili vyrovnat, tak se jim to nepovedlo a tak si dnes hosté z West Bromwiche odvážejí cenné 3 body.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:13.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává brankář Johnstone také za zdržování.

90+4
    Žlutou kartu dostává hráč West Bromwiche Gibbs za zdržování hry.

90+3
    Rohový kop Ipswiche končí opět na kopačkách hostů.

90+2
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

90+1
    Tým Ipswiche vybojoval rohový kop.

90
    Na zemi leží jeden z hráčů West Bromwiche, který bude rozehrávat z poloviny hřiště standardní situaci.

89
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Morrison, přichází Barry.

88
    Nyní mají hosté standardní situaci, se kterou vůbec nespěchají.

87
    Hra začíná být na konec zápasu velice zajímavá, domácí touží po vyrovnání.
    85. Kayden JACKSON - 1:2

85
    Ipswich právě vstřelil branku!
    Obrovská chyba v obraně hostů. Jeden z obránců si nedokázal zpracovat balón, který se odrazil ke KAYDENOVI JACKSONOVI, který poslal míč po zemi k pravé tyči.

84
    Žlutou kartu dostává hráč hostů Philips za zdržování.

83
    Jackson nyní dostal přihrávku dopředu, kterou si skvěle zpracoval, navedl míč do vápna odkud ale mířil těsně vedle levé tyče.

81
    Domácí si teď po kontaktu ve vápně žádali penaltu, ale rozhodčí zůstává v klidu.

79
    Hosté jsou po brance opět na koni a vytvářejí si další možnost na ohrožení branky.