Karviná – Slavia 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 2:2 (kon.) | Zlín – Opava 2:0 (kon.)
Ostrava – Slovácko 0:3 (kon.)
FC Zlín
2:0 (1:0)
Slezský FC Opava
Sobota 24.11.2018, 17:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 16. kolo

90+3
    Nemanja Kuzmanović stáhl za dres Hronka a po právu za to vidí od sudího žlutou kartu.

90+2
    Poslední střídání Zlína, které je ryze taktické. Lukáš Holík nahrazuje na hrací ploše Josefa Hnaníčka.

88
    Dnešní utkání sleduje na zlínské Letné 3229 diváků.

87
    Petr Hronek dostává žlutou kartu za nesportovní chování.
    81. Jurečka hlavičkoval jen těsně vedle

81
    Hrabina centroval z levé strany na nově příchozího Jurečku, který hlavou jen těsně netrefil branku Dostála.

80
    Se střídánímí se nám nyní roztrhl pytel. Pavla Vyhnala, který dal gól v posledních třech zápasech, střídá Alexandr Jakubov.

79
    A naposledy střídá Opava. Janetzkého nahrazuje Václav Jurečka.

77
    První zlínské střídání. Asistenta u druhého zlínského gólu, Libora Holíka, nahrazuje Petr Hronek.
    68. Beauguelova hlavička skončila jen ve Šromově náručí

68
    Holík z pravé strany centroval do vápna, kde si hbitě našel míč hlavou Beauguel. Jeho pokus ale Šrom bez větších problémů chytil.
    65. Jiráčkův centr se k nabíhajícímu Holíkovi přes Šroma nedostal

65
    Jak kdybych to zakřiknul. Ihned poté Zlín vyrazil do brejku a byla z toho velmi zajímavá příležitost. Jiráček hledal centrem jednoho ze spoluhráčů, míč ale odehrál do zámezí Svozil.

63
    Druhá změna na straně Opavy. Dobře hrajícího Jursu střídá Václav Juřena.

62
    Zpoza vápna střílel Jursa a jen těsně přestřelil branku Dostála. Tohle byla zatím asi největší šance Opavy.

52
    Svozil za svůj faul vidí od sudího Zelinky žlutou kartu.
    46. Pavel VYHNAL - 2:0

46
    Zlín právě vstřelil branku!
    A hned v první minutě druhého poločasu přidávají domácí druhý gól! Podio z pravé strany dostal míč do vápna, kde ještě tečoval míč Libor Holík a před PAVLEM VYHNALEM byl lehký úkol – dostat míč do odkryté branky – 2:0!

46
    Opavský trenér Kopecný reaguje na nepříznivý vývoj prvním střídáním. Zapalače nahrazuje Schaffartzik.
    33. Jean-David BEAUGUEL - 1:0

33
    A Zlín se z ničeho nic dostává do vedení! Matejov přihrál míč JEANU-DAVIDU BEAUGUELOVI, jenž si míč potáhnul a přesnou střelou zpoza vápna překonal opavského Šroma – 1:0! Pro Beauguela je to už devátý letošní gól.

31
    Podio centrem skvěle našel hlavu Bača, který měl ideální možnost na vstřelení první branky zápasu. Jeho hlavička ale postrádala razanci a Šrom tudíž míč chytil. Následně ještě vznikla v jeho brankovišti menší výměna názorů mezi hráči obou týmů.
    21. Gajič hlavičkoval po rozehrání přímého kopu, ale mířil těsně nad břevno

21
    Pablo Podio poslal do vápna centr skvělých parametrů, na který si naskočil Zoran Gajič a jen těsně přestřelil opavskou branku.
    1. Hned v první minutě Podio protáhl hlavičkou Šroma

1
    A hned v první minutě si domácí připravili šanci! Beauguel z pravé strany nacentroval na hlavu Pabla Podia, který pořádně protáhnul opavského Šroma.