Sokolov – Vítkovice 4:0 (kon.) | Pardubice – Jihlava 0:0 (kon.)
FK Pardubice
0:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 24.11.2018, 10:15 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:9. (12:10:33)

Utkání je u konce, končí bezbrankovou remízou! V prvním poločasu byly aktivnější Pardubice, do největší šance se ale dostal Machuča, ten ale minul. I ve druhé půli se obraz hry trochu otočil, více náznaků gólových šancí měli hosté. Závěrečných deset minut museli navíc domácí bránit v deseti lidech, když byl vyloučen Kopřiva, Vysočina se ale neprosadila a tak oba týmy berou jeden bod.

90+3

90+2
    Pardubičtí nedokázali udržet míč na svých kopačkách a Jihlava tedy má jednu z posledních šancí dát vítěznou branku.

90+1
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Pavel Sokol.

90
    Samuel Šefčík (FC Vysočina Jihlava) zastavil v protiútoku domácího Jeřábka a vidí za to žlutou kartu.

89
    Mužík na pravé straně hledal spoluhráče, obránce Jihlavy ale zasáhl do dráhy míče a bude to aut pro domácí.

88
    Žlutou kartu dostává Michal Petráň (FK Pardubice).

87
    Od červené karty jsou pochopitelně více na balónu Jihlavští. Javůrek to nyní zkoušel z prvního dotyku, do střely se ale položil Jan Prosek.

85
    Centr Fulneka z pravé strany doletěl až na zadní ty na Javůrka. Ten odcentroval na Jiřího Klíma, jeho zakončení ale branku neohrozilo.

84
    Petráň v souboji o míč fauloval Ondřeje Machuču.

83
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Emil Tischler, přichází Lukáš Zukal.

82
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází German Šlein, přichází Samuel Šefčík.

81
    A pozor, je tu červená karta! Filip Kopřiva (FK Parduboce) fauloval nově příchozího Javůrka a dostává druhou žlutou kartu, musí tedy ze hřiště!

80
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Daniel Kovář, přichází Tomáš Solil.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Filip Novotný, přichází Jan Javůrek.

79
    Jan Jeřábek zastavil protiútok Jihlavy a mohl být rád, že z toho vyvázl bez druhé žluté karty.

78
    Čelůstka po přihrávce Fouska centroval do pokutového území, Vedral vyhrál hlavičkový souboj a odvrátil nebezpečí.