Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 2:0 (kon.)
Columbus – Toronto 4:2 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 4:2 (kon.)
Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Arizona – Colorado 1:5 (kon.) | Dallas – Ottawa 6:4 (kon.)
St. Louis – Nashville 6:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:5 (kon.)
Carolina Hurricanes
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Florida Panthers
Sobota 24.11.2018, 01:30 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:15:05)

Dnešní utkání sledovalo 13 226 diváků.

1. Jordan MARTINOOK (CAR) 3 + 0
    2. Curtis MCELHINNEY (CAR) 34 zák., 1 gól, 97,1%
    3. Lucas WALLMARK (CAR) 0 + 3

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Carolina: 39

Florida: 35.

Je konec! Florida dnes slaví povinné vítězství nad nejslabším mužstvem Východní konference.To vítězství se ale rozhodně nerodilo lehce, Florida dlouho kladla odpor, ale nakonec dokázala Carolina definitivně zlomit odpor soupeře v poslední třetině, kdy Panterům nasázela tři góly.

59:15
    Poslední minuta utkání, Florida napadá rozehrávku Caroliny, ale již tomu chybí potřebný náboj.

58:32
    Nyní je již o osudu zápasu rozhodnuto, Carolina si závěr pohlídá.
    58:00 Jordan MARTINOOK - 4:1

58:00
    Carolina právě vstřelila branku!
    Čepice létají na led, první hattrick v kariéře JORDANA MARTINOOKA je tu! Útočník Caroliny se dočkal prvního hattricku při svém 269. startu v NHL. Asistence: Lucas Wallmark.

57:10
    Dělovka Hoffmana míří pouze nad branku Caroliny, puk míří ze třetiny domácích.

56:55
    V tuto chvíli již ano, hosté v šesti!

56:39
    Florida získává vhazování před McElhinneyem, pohled na střídačku, zatím Reimer nedostal pokyn k opuštění branky.

56:02
    Sebastian Aho (Carolina) hledá v mezikruží Teräväinena, ten pálí z první, Reimer vyráží.

55:20
    To se již hraje poslední pětiminutovka třetí třetiny, Florida se tlačí do třetiny Caroliny, ale domácím se daří dostat puk ven.

55:08
    V dresu Floridy pálí osmašedesátka, není to ale Jaromír Jágr... dres s tímto číslem dnes nosí Mike Hoffman, Curtis McElhinney chytá.

54:35
    Gólem Brouwera (Florida) získal závěr zápasu potřebný náboj, dá se očekávat, že hosté to budou zkoušet i v šesti, pokud do té doby nevyrovnají.
    54:04 Troy BROUWER - 3:1

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 20. Martinook (Wallmark, Svečnikov), 48. Martinook (Wallmark, Svečnikov), 49. T. Teräväinen (Aho), 58. Martinook (Wallmark) – 55. Brouwer (Matheson)

Carolina Hurricanes: McElhinney (Darling) – D. Hamilton, Slavin, Faulk, de Haan, T. van Riemsdyk, H. Fleury – T. Teräväinen, Aho, Ferland – Williams, J. Staal, B. McGinn – Martinook, Wallmark, Svečnikov – Di Giuseppe, V. Rask, Foegele.
    Florida Panthers: Luongo (20. Reimer) – Ekblad, Matheson, Pysyk, Yandle, Weegar, Kiselevič – Hoffman, Barkov, Dadonov – Malgin, Bjugstad, Huberdeau – Brouwer, McCann, Vatrano – Sceviour, Lammikko, Hunt.

Rozhodčí: Rank, L'Ecuyer – Nagy, Devorski

Diváci: 13 226