Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 5:1 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 3:1 (kon.)
Litoměřice – Motor ČB 1:2 (po pr.) | Vsetín – Jihlava 9:2 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:4 (kon.)
Havířov – Kladno 1:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 24.11.2018, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 27. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:17:29)

Je konec. Frýdek-Místek po třech prohrách naplno bodoval proti Přerovu, když vyhrál 3:1.
    Začátek utkání byl velice opatrný z obou stran, ale nakonec rozveselil domácí fanoušky ve 13. minutě Lukáš Motloch, který dostal skvělou přihrávku z hole Peterka a následně zakončil do odkryté svatyně. Po třiceti čtyř vteřinách hrála v hale Polárka opět gólová písnička Frýdeckomísteckých, jelikož Štěpán Novotný svou střelou do pravé šibenice nachytal Klimeše a poslal Slezany do dvoubrankového vedení. Posléze měli domácí ještě dvě přesilovky, ale branka v první periodě už nepadla.
    Ve druhé třetině se toho moc neodehrálo. Oba dva týmy si vyzkoušely přesilové hry a nakonec se přerovští fanoušci dočkali branky ve 35. minutě, když Matouš Kratochvíl využil toho, že byl Hamerlík na druhé straně a nevěděl, kde se nachází kotouč a srovnal tak na 1:2.
    Ve třetí periodě se opět hrála vyrovnaná hra, ale nakonec si ke konci zápasu hosté vzali oddechový čas, po kterém odvolali brankáře, čehož využil Štěpán Novotný, který si tak připsal druhou trefu, ale tentokrát do prázdné brány.

59:55
    Nakonec je to ještě zakázané uvolnění Frýdku-Místku.

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně je hotovo, jelikož Slezané dávají branku na 3:1! Kofroň poslal kotouč ze svého pásma na Martynka, který si jej rukou zpracoval a posunul na volného ŠTĚPÁNA NOVOTNÉHO, jenž zakončil do prázdné brány. Asistence: Rostislav Martynek, David Kofroň.

58:43
    Hosté hrají bez brankáře!

58:39
    Následuje buly ve středním pásmu a Klimeš zatím zůstává v bráně.

Oddechový čas pro hosty.

58:39
    Nyní kotouč skončil v nehybné pozici a rozhodčí tak hru přerušili.

58:16
    Rysům se podařilo dostat puk do třetiny soupeře.

58:02
    Opět je u kotouče Přerov, který už je v útočném pásmu.

57:30
    Potom co Hamerlík předvedl další zákrok se dopředu dostal Rudovský, ale jeho přihrávka byla zblokována.

57:15
    Domácí se dostali ze své třetiny a momentálně je k vidění velice vyrovnaná hra.

56:04
    Přerov se dopustil ofsajdu, což jej zbrzdilo od další útočné akce a následuje buly ve středním pásmu.

55:40
    Poté se domácí sice dostali dopředu, ale zastavil je ofsajd.

55:33
    Následně se rysi provinili zakázaným uvolněním a bude to tak další buly před bránou Hamerlíka.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 13. Motloch (Peterek, Adámek), 13. Novotný (Martynek, Kofroň), 59. Novotný (Martynek, Kofroň) – 35. M. Kratochvíl (Kopta, Š. Kratochvíl)

HC Frýdek-Místek: Hamerlík (L. Daneček) – Adámek, Husák, Matyáš, Žovinec, Bartko, Zahradníček, Krisl – Kofroň, Novotný, Martynek (C) – Rudovský, Klimša (A), Christov – Kaukič, Peterek, J. Kalus – Motloch, Kuťák, Raška.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Čáp, Pala (A), Ferenc, Padrnos, Malina, R. Černý – Moučka, T. Sýkora (C), Rachůnek – Sikora, Hejcman, Milan Procházka (A) – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Kopta – Mašín.

Rozhodčí: Petr Přikryl, Tomáš Cabák – Petr Kotlík, Roman Zídek