Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 5:1 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 3:1 (kon.)
Litoměřice – Motor ČB 1:2 (po pr.) | Vsetín – Jihlava 9:2 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:4 (kon.)
Havířov – Kladno 1:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 24.11.2018, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 27. kolo

A máme za sebou i třetí třetinu. Na začátku jsem mohli vidět poměrně vyrovnanou aktivitu obou týmů. Změnu na stavu nám až v čase 48:14 přinesl jeden z Jestřábů, David Dvořáček, a poslal Prostějov do vedení 3:2. Domácí se ale nechtěli s tímto výsledkem ztotožnit a pustili se do více napadání. To jim přineslo jak vyloučení, tak i branku, o kterou usilovali. V čase 56:22 se ke střele dostal Jan Süss a srovnal stav utkání na 3:3. Po chvilce jsme se však dočkali dalšího gólu, tentokrát na straně Prostějova, který se nenechal a dostal se opět do vedení 4:3. Poslední minuty to domácí zkoušeli se šesti muži v poli. Dostali se do několika příležitostí a nebyli od vyrovnání daleko, ale hosté dokázali své jednobrankové vedení uhájit. Jestřábi si tak dnes berou tři body pod svá křídla. To bude pro dnešní onlajn přenos vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (19:58:26)

59:52
    Hosté se osvobozují a vyváží kotouč pryč.

59:45
    Nedvídek střílí na Neužila, jeho pokus ale jede mimo bránu.

59:15
    Kusko pálí na Neužila, jeho pokus těsně míjí bránu.

58:50
    Vhazování si berou domácí, ke střele se dostává Szathmáry, ten ale skupinku hráčů nedokázal propálit.

58:49
    Domácí odvolali brankáře a hrají se šesti muži v poli.

58:38
    Vhazování si berou hosté a vyváží kotouč do středního pásma.

58:36
    Oddechový čas pro domácí.
    57:46 Tomáš KARPOV - 3:4

57:46
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    A máme zde rychlé vyrovnání na straně Prostějova. Na Tomáše KARPOVA přišla zpoza brány Dostála přihrávka a on svou tvrdou střelou propálil betony brankáře domácích. Stav utkání je tak 4:3 pro Jestřáby. Asistence: Divíšek.
    56:22 Jan SÜSS - 3:3

56:22
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A domácí vyrovnávají stav utkání při vlastním oslabení! Do průniku se dostal Šimon Szathmáry se svým spoluhráčem Janem SÜSSEM. Přihrávka přišla bekendem před Neužilem na Süsse od Szathmáryho, ten ale nedokázal kotouč tečovat a pouze ho zastavil. Poté se k němu otočil a propálil volné místečko ve výstroji Neužila a srovnal stav utkání na 3:3. Asistence: Szathmáry.

55:20
    Zdráhal kombinuje se svým spoluhráčem u modré čáry, ale bez úspěchu a domácí dostávají puk mimo svou třetinu.

55:05
    Domácí se osvobodili vyhozením kotouče.

54:53
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Vladimír Brož – 2 min., podrážení).

54:30
    Nedbal vyhodil kotouč ze středního pásma, zachytil ho ale Havlík u modré čáry a rozjel se na Dostála.

53:42
    Domácí vyhazují kotouč přes střední pásmo až k Neužilovi, tam o něj bojuje Nedvídek, který ale není úspěšný a hosté pokračují ve hře.

52:48
    Račuk kombinuje se Starým, ke střele se dostává Račuk, jeho pokus ale končí mimo bránu Dostála.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 1. Vodný (Raška), 34. L. Vágner (Vodný), 57. Süss (Szathmáry) – 2. Divíšek (Karpov), 25. Žálčík (Račuk), 49. Dvořáček, 58. Karpov (Divíšek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Szathmáry, D. Mikyska, Nedbal, L. Vágner, R. Čermák, V. Čejka, Vl. Brož – Mlynář, Raška, Vodný – Havlát, Nedvídek, Kusko – Paták, Tadeáš Král, Malec – Ferda, Škvrně, Süss.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Mikliš, Rašner, D. Kolář, Havlík, Bažant, J. Zdráhal – Nouza, Divíšek, Karpov – Žálčík, Račuk, Starý – Dvořáček, Venkrbec, L. Luňák – Krejčiřík, Prokeš, Matýs.

Rozhodčí: Souček, Jechoutek – Tvrdík, Šimánek.