Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 7:0 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 0:1 (po pr.)
Jihlava – Olomouc 3:0 (kon.) | Chomutov – Plzeň 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 5:4 (po pr.)
Vítkovice – Havířov 4:3 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 3:2 (po pr.) | Třinec – Vsetín 1:4 (kon.)
Přerov – Zlín 2:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:3 (po pr.)
Mountfield HK
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 24.11.2018, 12:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

V dnešním zápase jsme viděli velmi kvalitní juniorský hokej. Oba týmy bojovali a nechali na ledě maximum. Oba gólmani v brankovištích čarovali a je zázrakem, že jsme neviděli více branek. V dnešním zápase se herní více dařilo Mountfieldu HK, který lépe bruslil a napadal. Ale úroveň na ledě byla velmi vysoká a oba týmy byly vyrovnané. Ode mě je to pro dnes vše a přeji hezký víkend. (14:14:00)

60:42
    Sparta právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Po pěkném tlaku Sparty se na pravém kruhu zjevil osamocený JAKUB PRCHAL, který dostal pěknou žabku od Michala Klima. Krásnou střelou do bližšího horního rohu nedal Vackovi šanci. Asistence: Michal Klimo.

60:25
    Hosté útočí a drží Lvy v tlaku.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli plno soubojů na obou stranách. Šance měli tentokrát spíše hosté, kterým však Vacek vše chytil a jdeme tedy do prodloužení. Uvidíme, co nám týmy ukáží dál.

60:00

59:17
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Čech – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Jušta – 2 min., hrubost).

58:42
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Sklenář – 2 min., sevření puku rukou).

58:15
    Poslední dvě minuty třetí třetiny začnou s pukem na holích domácí.

57:48
    Zakázané uvolnění od Sparty, která se nyní dostává ze své třetiny a zakládá nový útok.

57:03
    Sparťané zvýšili aktivitu a drží Hradec v jeho obranném pásmu.

56:12
    Pěknou střelou od modré se prezentoval hostující Pšenička, který je aktivní po celý zápas. S jeho střelou si však Vacek poradil i poroto, že viděl její celou trajektorii.

55:18
    Vhazuje se před Vackem. Puk získávají domácí a rychlými přihrávkami se dostávají až ke střele na branku. Ta však byla zablokovaná.