Žďár n/S – Mountfield HK 3:6 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
3:6 (0:2, 2:2, 1:2 - N 0:0 - 0:1)
Mountfield HK
Středa 21.11.2018, 18:30 • Na Bouchalkách, Žďár nad Sázavou • Extraliga dorostu • Skupina Střed

To je ode mne pro dnešek vše, užijte si zbytek večera. Na počtenou přístě! (20:56:32)

V Bouchalkách je dohráno, Hradci se výlet na Vysočinu náramně vydařil! Po výhře v základní hrací době si nakonec ze žďárského ledu odváží i bod za úspěch v nadstavbě. Velký podíl na jeho vítězství měli útočníci Lukáš Pajer (3+2) a Juraj Slafkovský (1+3).

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.

Začala nadstavba.

Hradec vítězí 3:6, teď nás ještě čeká nadstavba.

57:08
    Hradec právě vstřelil branku!
    Dovolím si říct, že je definitivně rozhodnuto! Tříbodovou výhru Mountfieldu pojišťuje MATĚJ HAVLÍČEK – 3:6! Asistence: Juraj Slafkovský.

56:17
    Žďár po vyloučení Maxe Kotrby (ZNS) za podrážení čekají dvě minuty ve čtyřech.

53:56
    Velká rána pro naděje domácích, LUKÁŠ PAJER kompletuje hattrick a hosté odskakují do dvoubrankového trháku! Bez asistence.

49:58
    Šimon Táborský (HKM) je vyloučen za vysokou hůl, plameny mají šanci vyrovnat.

41:33
    Žďár právě vstřelil branku!
    Kontaktní gól na sebe nenechal dlouho čekat, dvojnásobnou početní výhodu v zásah přetavil ROBERT BAČO – 3:4! Asistence: Václav Macek.

41:27
    Tak pozor, hosté jdou do tří! Matěj Novotný (HKM) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a Žďár tak čeká dlouhá přesilovka pět na tři.

41:13
    První menší trest pro Hradec, slovenský talent Juraj Slafkovský (HKM) jde ven za faul loktem.

40:01

Bouchalky viděly ve druhé třetině čtyři góly, po dvou na každé straně. Do závěrečného dějství tak půjde s náskokem favorit z Hradce, kterého dnes táhne duo Lukáš Pajer–Juraj Slafkovský.

40:00

38:17
    Dvě minuty před sirénou dává gól kapitán ROBERT BAČO a už je to znovu jen o dvě branky! Asistence: Matyáš Staněk.

35:45
    LUKÁŠ PAJER je dnes při chuti a v šestatřicáté minutě si zadělává na hattrick! Asistence: Matěj Havlíček, Juraj Slafkovský.

33:10
    Žďár si komplikuje situaci, dostává menší trest za příliš mnoho hráčů. Odpyká jej Rostislav Sochor (ZNS).

31:20
    Plameny v polovině třetiny snižují! Tichého o čisté konto připravil PATRIK ELIS. Asistence: Michael Procházka.

26:30
    Sekundu po vypršení početní výhody přidává třetí branku na konto hostů MATĚJ NOVOTNÝ! Asistence: Lukáš Pajer, Jakub Tichý.

24:29
    Mountfield si opět vyzkouší přesilovku, tentokrát na trestnou lavici odjíždí Samuel Pecka (ZNS). Dopustil se hákování.

20:01

První třetina je za námi, Hradec jde do kabin s dvoubrankovým vedením. Uvidíme, jestli se domácím podaří v následujícím dějství odpovědět.

20:00

13:34
    První vyloučení zápasu, přesilovku si zahraje Hradec. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Marek Brúha (ZNS).

08:48
    A už je to o dvě branky! Minutu a půl po první trefě se prosazuje JURAJ SLAFKOVSKÝ. Asistence: David Brožek, Lukáš Pajer.

07:11
    Favorit z východních Čech jde v osmé minutě do vedení, skóre otevřel LUKÁŠ PAJER! Asistence: Juraj Slafkovský.

00:01

Jdeme na to! Domácí klec bude střežit Jaroslav Prchlík, zatímco mezi tři tyče hostující svatyně se postaví Jakub Tichý.

Níže si můžete prohlédnout dnešní sestavy, přičemž jména brankářů vám upřesníme krátce před úvodním buly. Začínáme za půl hodiny.

SKLH Žďár nad Sázavou: Prchlík, Havlík – Macek (A), Beran, Pecka, Sochor, Pelikán – Procházka, Janda, Kotrba, Elis, Bandy, Bačkovský, Brúha, Bačo (C), Doležal, Staněk, Slanař.

Mountfield HK: Tichý, Žalčík – Táborský, Boukal, Havlíček (A), Kodym, Řehák, Pelda (C), Pinkas – Giesl, Gaspar, Pajer, Beneš, Novotný, Souček, Slafkovský, Brožek, Jerman.

Rozhodčí: Antonín – Musil, Berger.

Krásný večer! Poslední žďárské plameny dnes čeká velká výzva, v rámci předehrávky předposledního kola ELIOD Extraligy dorostu na svém ledě přivítají čtvrtý Hradec Králové.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 32. Elis (Procházka), 39. Bačo (Staněk), 42. Bačo (Macek) – 8. Pajer (Slafkovský), 9. Slafkovský (Brožek, Pajer), 27. Novotný (Pajer, Tichý), 36. Pajer (Havlíček, Slafkovský), 54. Pajer, 58. Havlíček (Slafkovský), rozh. náj. Beneš