Slavia – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 3:4 (kon.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
HK MD Šumperk – Přerov 4:0 (kon.) | Třinec – Havířov 2:0 (kon.) | Třemošná – Plzeň 1:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:5 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 3:4 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Liberec 3:4 (po pr.)
Kometa Brno – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Pardubice – Tábor 9:2 (kon.) | Warriors Brno – Vítkovice 1:7 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (0:3, 2:0, 1:0 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 24.11.2018, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Konec zápasu. (17:24:57)

61:09
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, zmatky v jihlavské rozehrávce potrestal MARTIN GAJDA, který z nulového úhlu z pravé strany zamířil do poloviny volné branky pod víko. Asistence: Martin Böhm.

60:55
    Aktivní Luka Vodlan se dostal až před branku, ale střelou po ledě gólmana nepřekonal.

60:01

Ve třetí třetině smazala Jihlava manko a Liberec tak přišel o vedení 3:0. Osm minut před koncem totiž dal druhý gól v utkání Šimon Báťa. Oba týmy poté mohly rozhodnout, ale další branka již nepadla a jdeme tak do prodloužení.

60:00

59:23
    Hosté jsou v pěti.

58:51
    Jonáš Jungwirth mohl rozhodnout. U pravého mantinelu vybojoval kotouč a najel si před branku, ale střelou na beton France nepřekonal.

58:33
    Při hře čtyři na čtyři napřáhl od modré Polodna, ale netrefil branku.

58:14
    Přesilovka domácích moc dlouho netrvala, neboť Martin Pigl si v rohu za brankou přidržel protihráče.

57:23
    Nyní naopak přichází šance pro Duklu, jelikož Jakub Masař byl příliš hrubý na soupeře.

57:11
    Dukla je v plném počtu a Polodna se míří vydat svým spoluhráčům na pomoc do obranného pásma.

56:58
    Z druhého kruhu pálil Luka Vodlan, ale vyprášil jen betony domácího muže v masce.

56:28
    Maláč ukázal kvality a pokus Petra Gajdy z levého kruhu na vzdálenější tyč schoval do lapačky.

56:03
    Ale není to žádná kombinace, která by domácí ekipu překonala. Dukla se osvobozuje.

55:44
    Melenovský mohl vyhodit puk, ale nepovedlo se mu přetlačit soupeře. Hosté tak stále kombinují v útočném pásmu.

55:29
    Hosté kombinují na modré.

55:11
    Už to vypadalo, že na trestnou půjde liberecký hráč, ale finální resumé je takové, že Daniel Polodna držel soupeře a bude nyní dvě minuty trnout na trestné, aby pracně budované srovnání jeho týmu nepřišlo vniveč.

54:50
    Vojtěch Duschka vypálil od modré a Petr Gajda zřejmě tečoval kotouč do tyčky!

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 22. Pavelec (Adam, Pigl), 25. Báťa (Číhal, Broža), 52. Báťa (Pigl) – 1. Trunda (Masař), 3. Putz (Hladík), 3. Jenčovský (Leden, Rossmy), 62. Gajda (Böhm)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Švec) – Číhal, Adam, Hrbek, Vranka, Port, Vovsík – Zdarsa, Melenovský, Jungwirth – Pigl, Polodna, Pavelec – Mlejnek, Báťa, Broža. Trenér: Štěpán Moravec
    Bílí Tygři Liberec: Franc (Vopravil) – Duschka, Böhm, Šíma, Šedivý, Meisel, Hladík – Masař, Vodlan, Trunda – Rossmy, Polák, Hujer – Plos, Putz, Gajda – Leden, Jenčovský. Trenér: Richard Lobo

Rozhodčí: Vrba – Tichý, Kučera